www.finanseosobiste.pl: jak oszczędzać i inwestować

Dynamiczny rozwój rynku finansowego sprawia, że coraz więcej osób szuka informacji gdzie i jak oszczędzać lub w co można i warto zainwestować. Portal www.FinanseOsobiste.pl w całości został poświęcony tematyce inwestowania i oszczędzania.

W serwisie znajdują się artykuły dotyczące różnorodnych zagadnień z dziedziny finansów osobistych, takich jak: lokaty terminowe, karty kredytowe, kredyty, obligacje, fundusze inwestycyjne i giełda, rynek walutowy forex oraz usługi asset management i private banking.

Tomasz Bar – właściciel portalu, swoje doświadczenie i wiedzę w zakresie finansów zdobył pracując w trzech instytucjach finansowych. Dzieląc się nią z czytelnikami, stara się w sposób maksymalnie prosty wyjaśniać niuanse produktów finansowych dostępnych na polskim rynku. Serwis udostępnia również informacje o nowych produktach i promocjach.

Serwis www.FinanseOsobiste.pl kładzie nacisk na krzewienie wiedzy i pomoc wszystkim tym, którzy myślą o swojej finansowej przyszłości. Portal zyskał popularność wśród internautów w wieku 25-40 lat mieszkających w dużych miastach. Swoimi uwagami i wątpliwościami mogą się oni podzielić na forum www.finanseosobiste.pl/forum

Na stronach portalu znaleźć można także artykuły udostępniane m.in.: przez Forbes, Manager Magazin, Expander, Open Finance, www.NBPortal.pl, www.waluty.com.pl, www.e-numizmatyka.pl, www.skarbiec.biz.

www.finanseosobiste.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry