Wybierz sklep z fotelikami samochodowymi!

W trosce o bezpieczeństwo naszych dzieci staramy się wybrać jak najlepsze produkty. Warto zatem zatroszczyć się o nowoczesny i funkcjonalny fotelik samochodowy, dostosowany do potrzeb najmłodszych. Należy pamiętać, że posiadanie fotelika samochodowego jest obowiązkiem. Nie wolno przewozić dziecka na kolanach czy na innym podwyższeniu. Na co zwrócić uwagę podczas jego kupna?

Jak wybrać idealny fotelik?

Wybierz sklep z fotelikami samochodowymi! 1Fotelik przede wszystkim powinien być dopasowany do wagi i wzrostu dziecka, a głowa dziecka nie powinna wystawać poza oparcie. Idealnie dopasowany produkt sprawi, że nasz maluch będzie bezpieczny również podczas kolizji. Dlatego ważne jest jego przetestowanie za pomocą specjalnych crashtestów. Powinien również pasować do naszego samochodu. W sklepie uMalucha.pl dostępne są różne modele fotelików, które są bezpieczne i uniwersalne, a ich montaż jest bezinwazyjny. Jego asortyment jest niezwykle bogaty, dzięki czemu rodzice znajdą wszystkie niezbędne akcesoria dla najmłodszych: od wózków spacerowych, poprzez meble, chusty czy foteliki spacerowe.

Foteliki samochodowe zatwierdzane są także przez różne instytucje, m.in. przez ADAC – niemiecki automobilklub. Najbezpieczniejsze miejsce do mocowania fotelika to tylna kanapa naszego samochodu. Dziecko można przewozić przodem lub tyłem do kierunku jazdy w zależności od wybranego modelu. Warto też zwrócić uwagę na rodzaj mocowania i sposób zapięcia, który dokonujemy za pomocą jednego ruchu. Istotną rolę odgrywają również pasy, które powinny zapewnić komfortową jazdę.

Rodzaje fotelików

W profesjonalnym sklepie z fotelikami samochodowymi znajdziesz produkty dostosowane  już dla noworodków. Z myślą o rodzicach stworzono specjalne serie, które rosną wraz z dzieckiem. Jak to możliwe? Fotelik jest regulowany, zarówno jeśli chodzi o jego wysokość, jak i szerokość. Pierwszym rodzajem fotelików są te, przeznaczone dla dzieci, które ważą od 1 kg do 13 kg.

W sklepie znajdziesz foteliki dla dziecka ważącego nawet 36 kg. Dostępne są również limitowane wersje tych produktów, które są w nietypowych kolorach i cieszą się dużym zainteresowaniem. Wykonane są z miękkiego materiału, który gwarantuje podróż w komfortowych warunkach. Dodatkowo materiał jest oddychający, dzięki czemu dziecko nie poci się nawet podczas upalnych dni. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych przeprowadzane są crashtesty, co w konsekwencji sprawia, że prezentowane produkty są nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim bezpieczne. Produkty dostępne w sklepie uMalucha.pl są w konkurencyjnych cenach. Do fotelików można również dokupić akcesoria, takie jak uchwyt na butelkę. Postaw na sprawdzonego sprzedawcę i wybierz bezpieczny fotelik dla Twojego dziecka!

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top