Wybory 2007 – nowa sekcja w agregatorze nowości INFav.com

Opublikowano: 9 października 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Serwis informacyjny INFav.com – gromadzący w jednym miejscu aktualności, nowości, informacje z kilkuset polskich portali i stron, uruchomił sekcję specjalną dotyczącą wyborów parlamentarnych 2007.
Powstała sekcja ma na celu informowanie Internautów o bieżących wydarzeniach politycznych zarówno z perspektywy partii politycznych, konkretnych polityków, dziennikarzy, jak i osób prowadzących blogi o tematyce politycznej. Wszyscy zainteresowani polską sceną polityczną będą teraz mogli odnaleźć aktualne i prezentowane z różnych punktów widzenia informacje w jednym serwisie.

„Prosta nawigacja po stronach serwisu sprawia, że użytkownik dociera do interesujących go informacji w bardzo krótkim czasie. O wyjątkowości serwisu INFav.com świadczy fakt, że wszystkie informacje dzięki kanałom nagłówków wiadomości RSS pobierane i aktualizowane są na bieżąco przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje ich dostępność w serwisie w momencie pojawienia się ich w Internecie.” – mówi Marcin Kryska, pomysłodawca i założyciel serwisu.

Wybory 2007 - nowa sekcja w agregatorze nowości INFav.com  1

Sekcja specjalna „Wybory 2007” została podzielona na 2 główne części. Część pierwsza „Komitety polityczne” przedstawia oficjalne stanowiska ugrupowań politycznych oraz posłów, którzy na własnych blogach komentują bieżące wydarzenia w Polsce. Część druga „Komentarze polityczne” koncentruje się na komentarzach i opiniach dziennikarzy, polityków, którzy nie kandydują, europosłów oraz osób prywatnych zainteresowanych polską sceną polityczną.

Przygotowanie nowej sekcji specjalnej jest kolejnym krokiem w rozbudowie serwisu INFav.com, którego celem jest zapewnienie użytkownikom sprawnego i szybkiego dostępu do informacji prezentowanych z wielu niezależnych źródeł.

www.infav.com/pl/wybory2007

Hanna LaskowskaWybory 2007 – nowa sekcja w agregatorze nowości INFav.com

Podziel się!

O autorze

hania