Wycieczka na Cypr za wspomnienia z wakacji

Opublikowano: 7 września 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Sezon wakacyjno-urlopowy powoli zmierza ku końcowi. Portal turystyczny VTrip.pl ogłosił zatem konkurs na najciekawsze wspomnienia wakacyjne. Główną nagrodą jest dwuosobowa wycieczka na Cypr.
Zadanie konkursowe polega na zaprezentowaniu wakacyjnych wrażeń, przygód, ciekawych ludzi lub miejsc, które zapadły w pamięć i pozostawiły w niej swój wyraźny ślad. Wspomnienia mogą przyjąć praktycznie każdą formę. Można wysłać dziennik z podróży, opowiadanie, esej czy reportaż. Mile widziane będą także fotoreportaże lub krótkie filmy. Im bardziej oryginalny tekst lub zdjęcia, tym większe są szanse na zdobycie nagród.

Autor najciekawszych wspomnień wybierze się z osobą towarzyszącą na 7-dniową wycieczkę na malowniczy Cypr oraz otrzyma przewodnik wydawnictwa „Bezdroża” i kupony rabatowe na odbitki od Vertis.pl. Przewodnikami i kuponami rabatowymi nagrodzonych zostanie ponadto 10 wyróżnionych osób.

Tradycją konkursów organizowanych przez VTrip.pl jest także publikacja najlepszych prac na stronach portalu.

– Nasze dotychczasowe konkursy zawsze cieszyły się dużą popularnością. Mamy nadzieję, że tak będzie i tym razem. Wspomnienia wakacyjne to bardzo wdzięczny temat. Przecież niemal każdy z nas znajdzie w swej pamięci czy albumie ze zdjęciami zabawne, wzruszające, wyjątkowe momenty, którymi warto podzielić się z innymi. Zachęcam serdecznie do udziału w konkursie – mówi Agnieszka Ziaja z portalu VTrip.pl.

Partnerami konkursu są: Biuro Podróży „Libra Holidays”, wydawnictwo „Bezdroża” i Vertis.pl.

Prace konkursowe należy przesyłać na adres konkurs@vtrip.pl do końca września br. Rozwiązanie konkursu nastąpi w pierwszym tygodniu października br.
www.konkurs.vtrip.pl

Sylwester KozakWycieczka na Cypr za wspomnienia z wakacji

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.