Wycieczka na Cypr za wspomnienia z wakacji

Sezon wakacyjno-urlopowy powoli zmierza ku końcowi. Portal turystyczny VTrip.pl ogłosił zatem konkurs na najciekawsze wspomnienia wakacyjne. Główną nagrodą jest dwuosobowa wycieczka na Cypr.
Zadanie konkursowe polega na zaprezentowaniu wakacyjnych wrażeń, przygód, ciekawych ludzi lub miejsc, które zapadły w pamięć i pozostawiły w niej swój wyraźny ślad. Wspomnienia mogą przyjąć praktycznie każdą formę. Można wysłać dziennik z podróży, opowiadanie, esej czy reportaż. Mile widziane będą także fotoreportaże lub krótkie filmy. Im bardziej oryginalny tekst lub zdjęcia, tym większe są szanse na zdobycie nagród.

Autor najciekawszych wspomnień wybierze się z osobą towarzyszącą na 7-dniową wycieczkę na malowniczy Cypr oraz otrzyma przewodnik wydawnictwa „Bezdroża” i kupony rabatowe na odbitki od Vertis.pl. Przewodnikami i kuponami rabatowymi nagrodzonych zostanie ponadto 10 wyróżnionych osób.

Tradycją konkursów organizowanych przez VTrip.pl jest także publikacja najlepszych prac na stronach portalu.

– Nasze dotychczasowe konkursy zawsze cieszyły się dużą popularnością. Mamy nadzieję, że tak będzie i tym razem. Wspomnienia wakacyjne to bardzo wdzięczny temat. Przecież niemal każdy z nas znajdzie w swej pamięci czy albumie ze zdjęciami zabawne, wzruszające, wyjątkowe momenty, którymi warto podzielić się z innymi. Zachęcam serdecznie do udziału w konkursie – mówi Agnieszka Ziaja z portalu VTrip.pl.

Partnerami konkursu są: Biuro Podróży „Libra Holidays”, wydawnictwo „Bezdroża” i Vertis.pl.

Prace konkursowe należy przesyłać na adres konkurs@vtrip.pl do końca września br. Rozwiązanie konkursu nastąpi w pierwszym tygodniu października br.
www.konkurs.vtrip.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry