Wydawnictwa rozdają cyfrowe prezenty

10 grudnia Zixo.pl rozpoczyna świąteczno-noworoczna promocję. Do każdego zamówienia dołączane są gratisowe pakiety cyfrowych książek.W promocyjnych pakietach znaleźć można zarówno poradnik, jak i słownik, beletrystykę czy bajkę dla dzieci. Do akcji dołączyło 9 wydawnictw: Armoryka, Czerwony Konik, E-prawnik.pl, Europa, Forma, Indigo, Impuls, Novae Res i Rewasz.

Świąteczna promocja ma na celu rozpowszechnienie e-booków i pokazanie, że to wartościowe publikacje. – mówi Mirosław Lasok, prezes Digital All i pomysłodawca Zixo.pl. Jakość naszych książek gwarantują profesjonalni wydawcy, znani z tradycyjnych, drukowanych książek. Chcemy przekonać tych, którzy zaczęli swoja przygodę z e-bookami od poradników pisanych na kolanie przez domorosłych ekspertów. Do każdego zamówienia dodajemy gratis nawet 11 publikacji uznanych wydawców.  Staramy się, aby każdy znalazł tu coś dla siebie.

Oferta Zixo.pl to prawie 2000 cyfrowych publikacji: e-booki, audiobooki, kursy językowe, aplikacje biznesowe i wzory dokumentów. Promocja obejmuje wszystkie produkty i dotyczy wszystkich zamówień, które zostaną złożone 31 grudnia do godziny 23:59,.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top