Wygraj bilety na F1 w Budapeszcie z Viglo.pl

Opublikowano: 12 lipca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Z początkiem lipca, serwis Viglo.pl należący do Haxon SA rozpoczął konkurs dla użytkowników.

Jak co roku, w dniach 24–26 lipca na torze Hungaroring pod Budapesztem odbędzie się kolejny wyścig z serii Grand Prix F1 z udziałem Roberta Kubicy. Węgierski wyścig znany jest z przybywającej co roku z Polski coraz większej rzeszy fanów Roberta.

Każdy użytkownik serwisu, który kupi telefonicznie lub przez Internet bilet lotniczy za pośrednictwem Viglo.pl w okresie 8–20 lipca 2009 roku weźmie udział w losowaniu pakietu składającego się z dwóch biletów na wyścigi Formuły 1 na Hungaroring oraz dwóch biletów na przelot Warszawa – Budapeszt – Warszawa. Zwycięzca konkursu zostanie wylosowany za pośrednictwem komisji reprezentowanej przez fundatorów nagród.

Serwis Viglo.pl jest porównywarką biletów lotniczych. Obecnie jego głównym założeniem jest możliwość dokonania wyboru najlepszej oferty w zakresie połączeń lotniczych i jednoczesnego złożenia rezerwacji biletów lotniczych.

W ramach serwisu istnieje możliwość efektywnego wyszukiwania połączeń lotniczych na wybranej trasie i jednoczesne porównanie ich z innymi dostępnymi ofertami. Powstały serwis ma przede wszystkim na celu szybki proces wyszukania lotu, weryfikacji połączeń i dokonanie rezerwacji.

Viglo.pl

Tomasz UchańskiWygraj bilety na F1 w Budapeszcie z Viglo.pl

Podziel się!

O autorze

tomasz.uchanski