Wygraj bilety na F1 w Budapeszcie z Viglo.pl

Z początkiem lipca, serwis Viglo.pl należący do Haxon SA rozpoczął konkurs dla użytkowników.

Jak co roku, w dniach 24–26 lipca na torze Hungaroring pod Budapesztem odbędzie się kolejny wyścig z serii Grand Prix F1 z udziałem Roberta Kubicy. Węgierski wyścig znany jest z przybywającej co roku z Polski coraz większej rzeszy fanów Roberta.

Każdy użytkownik serwisu, który kupi telefonicznie lub przez Internet bilet lotniczy za pośrednictwem Viglo.pl w okresie 8–20 lipca 2009 roku weźmie udział w losowaniu pakietu składającego się z dwóch biletów na wyścigi Formuły 1 na Hungaroring oraz dwóch biletów na przelot Warszawa – Budapeszt – Warszawa. Zwycięzca konkursu zostanie wylosowany za pośrednictwem komisji reprezentowanej przez fundatorów nagród.

Serwis Viglo.pl jest porównywarką biletów lotniczych. Obecnie jego głównym założeniem jest możliwość dokonania wyboru najlepszej oferty w zakresie połączeń lotniczych i jednoczesnego złożenia rezerwacji biletów lotniczych.

W ramach serwisu istnieje możliwość efektywnego wyszukiwania połączeń lotniczych na wybranej trasie i jednoczesne porównanie ich z innymi dostępnymi ofertami. Powstały serwis ma przede wszystkim na celu szybki proces wyszukania lotu, weryfikacji połączeń i dokonanie rezerwacji.

Viglo.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry