Wygraj pakiet internetowy w e-biznes.pl

Serwis Informacyjny e-biznes.pl we współpracy z hurtownią usług internetowych eISP.pl organizują wspólny konkurs dotyczący nowego produktu eISP.pl: kreatora stron internetowych online – Site Studio. Nagrodą w konkursie jest licencja na Site Studio wraz z półrocznym pakietem pozwalającym na utrzymanie przygotowanych przy jego użyciu stron.

Celem konkursu jest upowszechnienie wśród internautów ciągle jeszcze mało popularnego w Polsce modelu ASP (Aplication Service Providers) polegającego na udostępnianiu poprzez Internet aplikacji, które obsługiwać można za pomocą przeglądarki internetowej. Site Studio jest przykładem właśnie takiej aplikacji. Pozwala na tworzenie i edycję stron www bez konieczności korzystania z trudnych w obsłudze zaawansowanych programów. Do stworzenia strony potrzebny jest bowiem tylko komputer z podłączeniem do sieci.

Konkurs ma też na celu rozpropagowanie programów i aplikacji pozwalających niedoświadczonym użytkownikom nie posiadającym szerokiej wiedzy informatycznej na samodzielne tworzenie i zarządzanie wizerunkiem swojej firmy w Internecie. W czasach gdy posiadanie własnej strony WWW, a przynajmniej internetowej wizytówki stało się już niemal koniecznością rozwiązania umożliwiające samodzielne zarządzanie serwisem stają się coraz popularniejsze. Dzięki nim każdy może zaprezentować się w sieci bez konieczności ponoszenia znacznych wydatków na profesjonalne przygotowanie swojej strony. Aplikacje takie jak Site Studio są tego najlepszym przykładem.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy na stronach e-biznes.pl odpowiedzieć na trzy proste pytania. Wśród osób, które udzielą prawidłowych odpowiedzi zostanie wylosowana nagroda główna, na którą składa się licencja na Site Studio oraz półroczny abonament na pakiet usług eISP.pl – Start obejmujący, oprócz 50 MB miejsca na przygotowaną stronę, 8 nielimitowanych skrzynek pocztowych i wiele narzędzi dodatkowych.

https://www.e-biznes.pl/konkurs

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry