Wygraj podróż dookoła świata z PZU i Onet.pl

28 czerwca rozpoczął się konkurs “Podróż dookoła świata z PZU”. Wszystkie szczegóły można znaleźć pod adresem serwisu konkursowego podrozzpzu.onet.pl. dostępnego w portalu Onet.pl. Nagrodą główną jest podróż marzeń: lot dookoła świata liniami British Airways dla czterech osób!

Konkurs oferuje atrakcyjne wygrane. Jest to przede wszystkim podróż dookoła świata, cyfrowe aparaty fotograficzne, telefony komórkowe oraz zestawy przewodników i map turystycznych wydawnictwa Pascal.

Konkurs podzielono na sześć dwutygodniowych etapów: podczas każdego kolejnego, należy odpowiedzieć na pytania dotyczące innego kontynentu.
Uczestnicy otrzymają po pięć losowo wybranych pytań o różnej skali trudności (a co za tym idzie, o odpowiedniej wartości punktowej). Zakres tematyczny jest bardzo urozmaicony: obejmuje geografię, kulturę, zabytki architektury ale również tajniki kuchni różnych narodów świata.

Punkty zebrane ze wszystkich etapów sumują się do rankingu. Aby mieć szansę na wygraną, uczestnik musi wziąć udział przynajmniej w trzech z sześciu etapów. 100 osób z największym dorobkiem punktowym weźmie udział w trwającym od 20 września do 3 października, wielkim finale.

Główny sponsor konkursu: Grupa PZU zapewnia zwycięzcy i jego rodzinie nagrodę główną: przelot samolotami British Airways na liczącej ponad 30 000 mil trasie: Warszawa – Londyn – Mexico City – Santiago de Chile – Sydney – Hong Kong – Londyn – Warszawa. Dodatkowo do dyspozycji podróżników zostanie przyznane kieszonkowe w wysokości 2 400 Euro.

http://podrozzpzu.onet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry