Wygraj wakacje marzeń z firmą CONECO

Opublikowano: 6 kwietnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Wraz z nadejściem wiosny ruszyła III edycja konkursu „Wygraj wycieczkę marzeń”. Organizatorem jest firma CONECO, producent m.in wózków, fotelików samochodowych oraz innych produktów dla dzieci. Wszystkie informacje można znaleźć na  przygotowanej przez AMP Media stronie konkursowej www.konkurs.coneco.pl.

Aby wziąć udział w konkursie, należy poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania związane z firmą CONECO. Główną nagrodą jest voucher do wykorzystania na zakup wycieczki marzeń. Ponadto, organizator zaprasza do wzięcia udziału w dwóch dodatkowych konkursach. Uczestnik, który zacheci największą liczbę znajomych do wzięcia udziału
w konkursie, zdobędzie dowolny produkt z oferty firmy CONECO. Natomiast za przesłanie zdjęcia swojej pociechy, można otrzymać wysokiej klasy aparat fotograficzny.

Co tydzień będzie losowana również nagroda tygodnia, którą każdorazowo będzie inny produkt z oferty firmy CONECO. Dla biorących udział w konkursie przygotowano także liczne nagrody pocieszenia. Wszystkie informacje o regulaminie, nagrodach oraz formularz zgłoszeniowy znajdziemy na specjalnie przygotowanej stronie konkursowej www.konkurs.coneco.pl. Konkurs potrwa do dnia 28 kwietnia.

conec

– Doświadczenie zdobyte przy realizacji poprzednich konkursów utrzymuje nas w przekonaniu, że nasza akcja spotka się z dużym zainteresowaniem internautów, a tym samym przyczyni się do wzmocnienia marki CONECO. Wierzymy także, że nasze najwyższej klasy produkty, będą jeszcze chętniej wybierane przez klientów – mówi Ireneusz Szymocha, współwłaściciel firmy CONECO.

Opracowaniem koncepcji, stworzeniem serwisu konkursowego oraz obsługą kampanii w Internecie zajęła się agencja interaktywna AMP Media.

www.konkurs.coneco.pl

Hanna LaskowskaWygraj wakacje marzeń z firmą CONECO

Podziel się!

O autorze

hania