Wygrana 100.000 zł w Onecie przyznana

Opublikowano: 30 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Kolejna edycja specjalna gry Otoloto została zakończona. 100 000 złotych otrzyma w 10 miesięcznych ratach 26 letnia Internautka z Kraśnika. Szansę na wygraną miał każdy Internauta, który przynajmniej raz zagrał w Otoloto w dniach 15-29 maja 2003 roku, niezależnie od tego, czy typował szczęśliwe liczby, czy nie.

Gra w Otoloto polega na typowaniu liczb on-line. Grający ma szansę codziennie wygrać główną nagrodę, po trafnym skreśleniu 6 z 49 liczb i prawidłowej odpowiedzi na pytanie, związane z działalnością sponsora serwisu.

Żeby wygrać w nowej edycji specjalnej, nie trzeba było trafić szczęśliwej szóstki. Wystarczyło wypełnić kupon on-line. Jeśli zagrało się więcej razy, szansa wielkiej wygranej automatycznie się zwiększała. Za każde wytypowanie liczb gracz otrzymywał bowiem jedną szansę na wylosowanie nagrody („los”, a dokładniej rzecz biorąc, kupon homologacyjny).

Pierwsze zakłady w Otoloto pojawiły się w Onet.pl w marcu 2003 roku.
Dotychczas możliwość typowania mieli tylko Internauci korzystający z usługi dostępowej OnetKonekt, gra była bowiem jedną z wielu atrakcji przeznaczonych wyłącznie dla korzystających z numeru 020 95 80. Od 1 czerwca 2003 gra on-line w serwisie otoloto.onet.pl będzie dostępna dla wszystkich użytkowników portalu.

http://otoloto.onet.pl

Sylwester KozakWygrana 100.000 zł w Onecie przyznana

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.