Wyjątkowe zastosowanie serwisu mobilnego Viessmann.Mobi

Opublikowano: 30 stycznia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Od 24 do 27 stycznia w Zakopanem, odbyło się forum prasowe firmy Viessmann. Miejsce i czas tego spotkania nie były przypadkowe. Organizator forum, aktywnie wspiera rozwój sportów zimowych i połączył je z kibicowaniem na zawodach w skokach narciarskich. Zgromadzili się na nim przedstawiciele polskiego oddziału firmy Vissmann oraz reprezentanci gazet i portali internetowych, aby razem znaleźć nowe sposoby i środki promowania ekologii. Jednym z takich sposobów jest powstały w lutym 2007 roku, serwis internetowy przeznaczony specjalnie dla użytkowników telefonów komórkowych: Viessmann.Mobi. Na samym forum został on wykorzystany w dość nietypowy sposób.
Mianowicie, tylko przy użyciu telefonu komórkowego automatycznie wykonano i zamieszczono na serwisie,  foto-relację z odbywającego się forum prasowego.  Efekty można znaleźć pod adresem: http://www.viessmann.mobi/forum_zak.php

Firmie Vissmann bardzo zależy na tym, aby zapewnić swoim klientom pełną opiekę i swobodny dostęp do wszelkich informacji. Dlatego stworzyła specjalny serwis internetowy dostosowany dla użytkowników telefonów komórkowych.

Z serwisu może korzystać każdy, kto potrzebuje informacji na temat produktów czy samej firmy Viessman. W dowolnym czasie można wejść i zapoznać się z wiadomościami o najnowszych promocjach, wydarzeniach czy znaleźć dane kontaktowe do konsultanta, który udziela wszelkich informacji. Wystarczy mieć telefon komórkowy, który obsługuje transmisję danych i za jego  pomocą wejść na stronę.

www.viessmann.mobi

Hanna LaskowskaWyjątkowe zastosowanie serwisu mobilnego Viessmann.Mobi

Podziel się!

O autorze

hania