Wyjdź z filtra z ADSEO

Opublikowano: 10 czerwca 2014. Kategoria: Wpisy Promowane. Tagi:

Twoja strona gwałtownie spada w rankingu na pozycjonowane frazy? Masz mało zleceń i coraz mniej zapytań przychodzi z Twojej strony www? Może zauważyłeś spadek ruchu na stronie? Sprawdź czy na Twoją domenę nie został nałożony filtr od Google.

696_jpg

Filtr lub Ban to kara nakładana przez wyszukiwarkę Google na witryny łamiące jej regulamin. Gdy Google odkryje, że strona pozyskuje linki w sposób sprzeczny z regulaminem wyszukiwarki, sztucznie obniża pozycje witryny w rankingu. W rezultacie dany serwis mimo usilnych starań często nie jest w stanie przeskoczyć choćby piątej strony wyników wyszukiwania (filtr) lub w ogóle nie pojawia się w wyszukiwarce (Ban). Po nałożeniu na domenę filtra od Google, strona gwałtownie spada w rankingu na pozycjonowane frazy i mimo wysiłków nie udaje się przywrócić jej wysokich pozycji.

Specjaliści z ADSEO z myślą o klientach, którzy borykają się z karą nałożoną przez Google, przygotowali specjalną usługę – WYJDŹ Z FILTRA.

Na usługę składają się następujące elementy:

  • analiza wstępna i diagnoza problemu
  • pełny audyt linków prowadzących do strony
  • działania naprawcze zmierzające do usunięcia wszystkich przypadków naruszenia regulaminu wyszukiwarki
  • przygotowanie wniosku o ponowne rozpatrzenie strony w Google

Twoja strona otrzymała karę od Google? Skontaktuj się z nami. Pomożemy w ściągnięciu filtra z Twojej witryny

Wpisy PromowaneWyjdź z filtra z ADSEO

Podziel się!

O autorze

Wpisy Promowane

Na e-biznes.pl nie znajdziesz agresywnych form reklamowych – staramy się dostarczać Czytelnikom przede wszystkim ciekawą treść w czytelnej formie. Dlatego też proponujemy promocję Waszej firmy w formie informacji. Wpisy promowane znajdują się w lewej części strony – w bardzo rozpoznawalnym miejscu. Obok wpisu może pojawić się również logo Twojej firmy. Szczegóły znajdują w dziale Oferta.