Wysmakowany, wyjątkowy, z najwyższej półki – w Wirtualnej Polsce ruszył serwis luxclub.pl

Opublikowano: 14 lipca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Serwis luxclub.pl powstał z myślą o użytkownikach, których interesuje wyrafinowany design. W zakładkach Zegarki i biżuteria, Moda i styl, Lifestyle, Moto i gadżety, Art i design oraz VIP można znaleźć wszystko, co najmodniejsze i… najdroższe.
Ciekawymi artykułami o produktach i usługach z najwyższej półki chcemy przyciągnąć zarówno tych, dla których luksus stał się już codziennością jak i tych, dla których jest on obiektem marzeń. Nie jesteśmy pierwsi na tym rynku, ale od konkurencji chcemy odróżnić się tym, iż pisać będziemy o luksusie w najlepszym, światowym wydaniu. – mówi Piotr Maślak, koordynator serwisu.

Z naszych badań wynika, że istnieje duże zapotrzebowanie na tego typu serwis wśród użytkowników, zarówno tych, których stać na wyrafinowane dobra, jak i aspirujących do tej elitarnej grupy  – dodaje Joanna Ruczyńska, Kierownik Grupy Styl Życia.

Cóż lepiej poprawi nastrój niż ametyst z różowym złotem, znany jako pierścień księżniczek? Albo deser z listkami złota, na którego dnie czeka złota bransoletka z diamentami? Cena nie gra roli (jednak dla zainteresowanych; deser – 25 tysięcy $). Klejnoty na lato – w tym sezonie tylko od Grisogono, obrączki ślubne – od Diaoro.

Niezależnie od opinii ekologów w modzie zawsze na czasie są krokodyle. Co powiedzą Panie na sandałki z zamszu łączonego ze skórą tego gada i torebkę z aligatora z ćwiekami  w kształcie celtyckich medali? Mamy też coś dla Panów. Na przykład Maybach (612 KM). Wprawdzie w mieście spala 25 litrów, ale to chyba nie jest przeszkoda? Mężczyzna, który siedzi za kierownicą takiej „bryki” może wyglądać jak chce i tak wszystko pójdzie na karb jego ekscentryczności. Warto jednak pamiętać, że zegarek na jego ręku nie służy do pokazywania godziny, lecz wskazuje na zasób konta.

Gadżety i drobne domowe akcesoria? Proszę bardzo. Najsłynniejsza blondynka świata – Marilyn Monroe na porcelanie Rosenthala, do tego waza kamionkowa w wielbłądy (11 tysięcy $). A jeśli na drinka, to tylko z ochroniarzem, bo są miejsca, gdzie po wychyleniu szklaneczki, na jej dnie można znaleźć pierścionek z białego złota z brylantem.

W sekcji VIP – m.in. o bogaczu saudyjskim Al-Walid ibn Tafalu, Tigerze Wodds – numerze jeden w golfie i jednocześnie najbogatszym sportowcu świata oraz Carli Bruni – pięknej i fascynującej. Carla jest zaliczana do grona 20-stu najlepszych modelek świata, ale aby podbić serce obecnego prezydenta Francji, trzeba mieć z pewnością coś więcej niż piękne ciało… Warto sprawdzić na www.luxclub.pl.

Dawid ZarazińskiWysmakowany, wyjątkowy, z najwyższej półki – w Wirtualnej Polsce ruszył serwis luxclub.pl

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.