Wysoka sprzedaż produktów MultiBanku w Bankier.pl

Sprzedaż produktów finansowych przez internet już dawno przeobraziła się z pionierskiego przedsięwzięcia w ważny kanał dystrybucji dla wielu instytucji finansowych. Sukces współpracy MultiBanku z portalem Bankier.pl, jest kolejnym dowodem na to, jak wielki potencjał drzemie w e-finansach.

Obecnie poprzez Bankier.pl wysyłanych jest ponad 50 wniosków dziennie o założenie rachunku MultiBanku. W ciągu ostatniego miesiąca liczba wniosków przekroczyła 1000.

‘MutliBank od dawna intensywnie korzysta z możliwości jakie daje pozyskiwanie klientów przez internet. Sukces współpracy z Bankier.pl jest tego bardzo dobrym przykładem’ – mówi Arkadiusz Jadczak z MultiBanku

‘Stale zwiększamy nasze możliwości sprzedażowe – poszerzamy grono odbiorców platformy finansowej, liczbę oferowanych produktów, a także wprowadzamy i doskonalimy nowe kanały sprzedaży produktów finansowych. Obecne dobre wyniki, pozwalają nam sądzić, że w 2005 r. poprzez Bankier.pl zostanie zamówione co najmniej 70-80 tysięcy produktów finansowych.’ – mówi Waldemar Wysowski, Dyrektor Ds. Sprzedaży Produktów Finansowych w Bankier.pl.

Sprzedaż produktów finansowych za pośrednictwem Bankier.pl wspierają innowacyjne na tym rynku modele sprzedaży, które Bankier.pl wprowadził jako pierwszy – Internetowe Centrum Finansowe oraz System Partnerski. W obu z nich uczestniczy między innymi właśnie MultiBank. Pozwalają one znacząco zwiększyć liczbę osób, dla których dostępne są produkty instytucji współpracujących z Bankier.pl.

W ramach Internetowego Centrum Finansowego ponad 40 partnerskich serwisów internetowych (np. gery.pl, idg.pl, www.gazetaprawna.pl) oferuje swoim użytkownikom możliwość zamówienia kredytu, konta czy karty kredytowej. Za każdego klienta, który skorzysta z oferty w ten sposób, serwis otrzymuje wynagrodzenie. Łączna liczba użytkowników partnerskich serwisów to ponad 2,5 miliona.

Bankier.pl sprzedaje produkty i usługi kilkudziesięciu renomowanych instytucji finansowych poprzez platformę transakcyjną – Centrum Finansowe oraz ponad 4000 partnerów zarejestrowanych w Systemie Partnerskim. Dodatkowo w ramach programu Internetowe Centrum Finansowe, produkty dystrybuowane przez Bankier.pl dostępne są dla ponad 1,5 mln użytkowników odwiedzających partnerskie serwisy www.

Serwisy Bankier.pl są odwiedzane przez blisko 500 tys. osób miesięcznie, które w tym czasie oglądają blisko 5 mln stron (dane łączne dla Bankier.pl, EuroBankier.pl i Twoja-Firma.pl przy uwzględnieniu współoglądalności na podstawie danych własnych Bankier.pl oraz GemiusTraffic).

http://www.bankier.pl/centrum/info/oferta.html

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry