Wysokie Loty TV startuje

Paweł Loroch, poszukiwacz przygód i smakosz w ciągłej podróży. Wędruje po londyńskich parkach i świątyniach Hongkongu,  bez mapy i GPS, ale za to pełen pasji, ciekawości i entuzjazmu. Odkrywa zupełnie nowe miejsca, pokazuje, że czasem warto zejść z wydeptanych szlaków turystycznych, a wszystko to, z właściwym sobie humorem.

Wystartował podróżniczy videoblog Wysokie Loty TV (www.wysokieloty.tv), na którym można zobaczyć filmowe relacje z Hongkongu i Londynu. Jest to autorski projekt Pawła Lorocha przy współpracy z liniami lotniczymi British Airways. British Airways to pierwszy przewoźnik, który promuje swoje usługi korzystając z platformy internetowej jaką jest videbolog.

Wysokie Loty TV kierowana jest do ludzi aktywnych zawodowo, w wieku od 20 do 40 lat, lubiących podróże i nowe wyzwania. Videbolog startuje równocześnie z kampanią „Odlotowe ceny British Airways”, promującą styczniową ofertę do 34 miast na całym świecie.

„Nawiązując współpracę z Pawłem Lorochem chcemy zarazić widzów bloga pasją podróżowania. Paweł odkrywa dla nas zupełnie nowe miejsca, pokazuje, że czasem lepiej zwiedzać bez mapy czy przewodnika, a wszystko to przedstawia w charakterystyczny dla siebie, niesamowicie dowcipny sposób.” – mówi Emilia Osewska – Mądry dyrektor British Airways w Polsce.
„Nowe technologie są priorytetem dla British Airways. W ubiegłym roku wprowadziliśmy opcję odprawy pasażerskiej przez komórkę, uruchomiliśmy portal społecznościowy Metrotwin, promujący Londyn i Nowy Jork, a także nawiązaliśmy współpracę z firmą Apple dając naszym pasażerom dostęp do bieżących informacji na temat odlotów i przylotów, wgląd do siatki połączeń BA oraz rezerwacje biletu za pośrednictwem iPhona 3G.” – dodaje Emilia Osewska – Mądry.

W serwisie www.wysokieloty.tv znajdują się również praktyczne porady dla podróżnych i subiektywne TOP10 atrakcji miast odwiedzonych; można też zadawać pytania, na które odpowiedzi video udzieli Paweł Loroch.
Projekt videobloga przygotowała EVO S.C. – agencja New Media Full Service.

www.wysokieloty.tv

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top