Wysokie Loty TV startuje

Paweł Loroch, poszukiwacz przygód i smakosz w ciągłej podróży. Wędruje po londyńskich parkach i świątyniach Hongkongu,  bez mapy i GPS, ale za to pełen pasji, ciekawości i entuzjazmu. Odkrywa zupełnie nowe miejsca, pokazuje, że czasem warto zejść z wydeptanych szlaków turystycznych, a wszystko to, z właściwym sobie humorem.

Wystartował podróżniczy videoblog Wysokie Loty TV (www.wysokieloty.tv), na którym można zobaczyć filmowe relacje z Hongkongu i Londynu. Jest to autorski projekt Pawła Lorocha przy współpracy z liniami lotniczymi British Airways. British Airways to pierwszy przewoźnik, który promuje swoje usługi korzystając z platformy internetowej jaką jest videbolog.

Wysokie Loty TV kierowana jest do ludzi aktywnych zawodowo, w wieku od 20 do 40 lat, lubiących podróże i nowe wyzwania. Videbolog startuje równocześnie z kampanią „Odlotowe ceny British Airways”, promującą styczniową ofertę do 34 miast na całym świecie.

„Nawiązując współpracę z Pawłem Lorochem chcemy zarazić widzów bloga pasją podróżowania. Paweł odkrywa dla nas zupełnie nowe miejsca, pokazuje, że czasem lepiej zwiedzać bez mapy czy przewodnika, a wszystko to przedstawia w charakterystyczny dla siebie, niesamowicie dowcipny sposób.” – mówi Emilia Osewska – Mądry dyrektor British Airways w Polsce.
„Nowe technologie są priorytetem dla British Airways. W ubiegłym roku wprowadziliśmy opcję odprawy pasażerskiej przez komórkę, uruchomiliśmy portal społecznościowy Metrotwin, promujący Londyn i Nowy Jork, a także nawiązaliśmy współpracę z firmą Apple dając naszym pasażerom dostęp do bieżących informacji na temat odlotów i przylotów, wgląd do siatki połączeń BA oraz rezerwacje biletu za pośrednictwem iPhona 3G.” – dodaje Emilia Osewska – Mądry.

W serwisie www.wysokieloty.tv znajdują się również praktyczne porady dla podróżnych i subiektywne TOP10 atrakcji miast odwiedzonych; można też zadawać pytania, na które odpowiedzi video udzieli Paweł Loroch.
Projekt videobloga przygotowała EVO S.C. – agencja New Media Full Service.

www.wysokieloty.tv

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry