Wyspy na kartę

Portal dla użytkowników telefonów komórkowych na kartę karciarz.pl przygotował specjalne wersje serwisu przeznaczone dla wszystkich Polaków myślących o wyjeździe lub przebywających w Wielkiej Brytanii i Irlandii.
Nowe sekcje www.karciarz.pl/uk i www.karciarz.pl/ie poświęcone są informacjom o ofertach prepaid (na kartę) tamtejszych operatorów – zarówno tradycyjnych jak i wirtualnych. Ale to jeszcze nie wszystko.

„Szczegółowe cenniki połączeń w usługach na kartę, informacje o aktualnych promocjach prepaid w Wielkiej Brytanii i Irlandii na pewno ułatwią Polakom wybierającym się na Wyspy wybór odpowiedniej taryfy. W nowej sekcji znajdują się także aktualne informacje dotyczące kosztów połączeń telefonicznych z Polską. Są to bardzo ważne informacje dla wszystkich, którzy będąc za granicą nie chcą tracić kontaktu z rodziną i przyjaciółmi. Nowa sekcja jest pierwszym elementem w serwisie, który jest skierowany do użytkowników przebywających lub zamierzających wyjechać za granicę. W najbliższym czasie pojawia się szczegółowe informacje o ofertach prepaid w kolejnych europejskich państwach.” – mówi twórca serwisu Marcin Kryska.

Sekcje przygotowane są w języku polskim, dzięki czemu użytkownicy nie doświadczą bariery językowej podczas szukania operatora. Serwis karciarz.pl już przygotowuje informacje o operatorach prepaid z krajów niemieckojęzycznych i z Francji.

„Wszystkie z nich będą oczywiście po polsku, aby pomóc wszystkim Polakom wybierającym się poza granice kraju, a niekoniecznie mówiących płynnie w języku obcym.” – dodaje Marcin Kryska.

Dla wyjeżdżających lub przybywających w Wielkiej Brytanii i Irlandii przygotowane zostały także specjalne – dla danego kraju – wersje: kanałów RSS z nagłówkami wiadomości o aktualnych promocjach i ofertach specjalnych, bezpłatnego elektronicznego biuletynu (newsletter) z najnowszymi informacjami i poradami.

W trakcie korzystania z serwisu karciarz.pl można przełączać się między krajami. Aktualny wybór kraju odzwierciedla flaga w lewym, górnym rogu strony.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top