Wystarował nowy wortal o budownictwie

Wystartował nowy wortal Instalsystem.pl. Jego zadaniem jest dostarczenie użytkownikowi kompleksowych informacji z zakresu budownictwa i instalacji.

Każdy, kto odwiedzi Instalsystem.pl będzie mógł zapoznać się z bogatą ofertą portalu oraz wziąć udział w konkursie ‘Mój ekologiczny dom’.

W konkursie można wyrazić własne oczekiwania i uwagi, co do formy, treści i rozwoju portalu. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Celem portalu Instalsystem.pl jest stworzenie węzła informacyjnego, który łączyłby w sobie wszystkie strumienie informacji, bezpośrednio i pośrednio związanych z branżą budowlano-instalacyjną. Na łamach Instalsystem.pl można znaleźć m.in. fachowe porady, nowości z dziedziny technologii, oferty firm budowlano-instalacyjnych, a także forum dyskusyjne. Wszystkie, prezentowane informacje przygotowywane są przez grupę ekspertów specjalizujących się w branży budowlano-instalacyjnej.

‘Instalsystem.pl stworzyliśmy z myślą o użytkownikach Internetu poszukujących kompleksowych, rzetelnych i fachowych informacji z zakresu budownictwa i instalacji. Dzięki szeroko zakrojonej kampanii reklamowej w Internecie, pragniemy dotrzeć do wszystkich, którym brakowało tego typu inicjatywy w polskim Internecie. Mamy nadzieję, że dzięki nowoczesnej formie i rzetelnym informacjom, portal spotka się z dużym zainteresowaniem użytkowników.’ – mówi Dyrektor Generalny Instalsystem.pl Marek Wachelka.

Kampanię i konkurs ‘Mój ekologiczny dom’ przygotowała i przeprowadza Grupa AMP Media, która udostępnia również zaplecze technologiczne dla działalności portalu.

http://www.instalsystem.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry