Wystartował karciarz.pl

Wystartował nowy serwis internetowy karciarz.pl, który przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników oraz osób zainteresowanych posiadaniem telefonu prepaid – na kartę, bez abonamentu.
„W systemach prepaid koszt minuty połączenia i wysłanej wiadomości jest często niższy niż w taryfach abonamentowych. Dodatkowo użytkownicy telefonów na kartę mają całkowitą kontrolę nad ponoszonymi wydatkami. Dlatego właśnie, jak pokazują najnowsze statystyki, ilość użytkowników prepaid pośród osób korzystających z telefonii komórkowej w Polsce stanowi prawie 60%. Celem serwisu karciarz.pl jest wyjście na przeciw oczekiwaniom użytkowników telefonów prepaid i zapewnienie im zarówno aktualnych oraz rzetelnych informacji o ofertach, promocjach, jak i porad przy wyborze konkretnego modelu telefonu czy taryfy.” – mówi twórca serwisu Marcin Kryska.

W serwisie karciarz.pl znajdują się aktualne promocje oraz oferty specjalne wszystkich dostępnych w Polsce operatorów komórkowych – zarówno tych tradycyjnych jak i nowych, wirtualnych. W serwisie można także doładować konto, w każdym dostępnym w Polsce systemie prepaid.

Dla użytkowników korzystających ze strony jest przygotowany także newsletter oraz kanał RSS.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top