Wystartował portal brokerski

Dom Maklerski Penetrator udostępnił w Internecie portal brokerski DoAkcji.pl. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce, które jest adresowane do wszystkich pragnących aktywnie inwestować swoje pieniądze na rynku kapitałowym. Portal został stworzony wspólnie przez krakowską firmę programistyczną The Polished Group (TPG) oraz DM Penetrator.

Każdy z użytkowników portalu ma możliwość założenia własnego rachunku inwestycyjnego i zarządzania nim za pośrednictwem Internetu. Na użytek korzystających z DoAkcji.pl został również przygotowany zestaw narzędzi analitycznych ułatwiających śledzenie i ocenę sytuacji na rynku kapitałowym, oraz rozbudowany serwis informacyjny. Portal posiada także unikatową sekcję edukacyjną umożliwiającą początkującym inwestorom zdobywanie praktycznej i teoretycznej wiedzy na temat mechanizmów funkcjonowania giełdy.

“Liczymy na to, że z DoAkcji.pl w pierwszej kolejności będą korzystali klienci DM Penetrator, którzy za pośrednictwem systemu będą mogli zarządzać swoim rachunkiem inwestycyjnym. Jestem przekonany, że bogata funkcjonalność portalu przyciągnie wkrótce również i wielu nowych użytkowników” – powiedział Artur Olender, Z-ca Prezesa Zarządu DM Penetrator.

DoAkcji.pl daje także możliwość zakładania przez użytkowników klubów inwestora. Członkowie takiego klubu mogą za pośrednictwem portalu wspólnie inwestować zebrane środki. Jak zapewniają specjaliści z DM Penetrator, taka forma inwestowania znacznie ogranicza ryzyko, a zarazem pozwala poznać narzędzia i techniki skutecznego angażowania wspólnego kapitału.

http://www.doakcji.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry