Wystartował portal FUTBOL.PL

Wystartował nowy portal, przeznaczony dla miłośników piłki nożnej i związanego z nią świata sportu, bohaterów boisk i ciekawych wydarzeń sportowych. Nowa strona www.futbol.pl jest uzupełnieniem magazynu FUTBOL.PL, który pojawił się na polskim rynku miesięczników.
Wydawcą magazynu i portalu jest Carisma Enterteinment Group. Jak zapowiadają twórcy ma to być profesjonalny portal dla fanów piłki nożnej, zawierający najświeższe informacje, relacje z meczów, a także komentarze, wywiady z gwiazdami sportu, raporty i felietony. Na stronach portalu będzie można również znaleźć  składy drużyn i dane meczowe z czołowych lig piłkarskich i  najważniejszych rozgrywek. Aktywni kibice będą mogli wymieniać opinie i uwagi, oglądać zdjęcia czy filmy video lub słuchać komentarzy ludzi futbolu w wersji audio.

Wystartował portal FUTBOL.PL 1

Nie zabraknie też rozrywki – portal ma dla swoich gości m.in. gry online i tapety. Zainteresowani mogą odwiedzić pasaż sportowy lub poszperać w encyklopedii futbolu tworzonej przez kibiców. Nie zabraknie też szczegółowego programu TV oraz kalendarium wydarzeń piłkarskich.

Na powitanie gości portal zaprasza do wzięcia udziału w WIELKIM KONKURSIE PIŁKARSKIM. W puli znajduje się ponad 1000 nagród do wygrania: bilety na mecz Polska-Kazachstan, profesjonalny sprzęt piłkarski i filmy.

zobacz też: FUTBOL.PL – nowy gracz na rynku magazynów męskich

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry