Wystartował serwis mójdoradca.pl

Serwis MójDoradca.pl (www.mojdoradca.pl) jest platformą na której specjaliści z różnych dziedzin mogą promować swoje płatne porady i konsultacje oraz inne usługi eksperckie. Serwis ma stanowić atrakcyjne uzupełnienie dla wyszukiwarek i for internetowych, gdzie Internautom nie zawsze udaje się dotrzeć do poszukiwanych informacji.
Zakres tematów, w których można uzyskać porady obejmuje: Biznes i Finanse, Elektronikę i Internet, Motoryzację, Naukę i Edukację, Ochronę środowiska, Pracę i Karierę, Prawo i Podatki, Rodzinę i Związki, Studia, Szkołę, Zdrowie i Urodę.

Całość jest wzbogacona wizytówkami i ofertami specjalistów Wykorzystywany jest również system komentarzy i ewidencji transakcji w celu zwiększenia łatwiejszego wyboru wiarygodnego doradcy. Serwis oraz plan jego rozwoju bazuje na kilku sprawdzonych rozwiązaniach działających w kilku polskich serwisach, m.in. Panoramy Firm, ZadajPytanie.pl, Allegro i Ceneo łącząc w jedną całość wybrane rozwiązania z tych serwisów.

Serwis MójDoradca.pl jest platformą łączącą osoby szukające profesjonalnej pomocy i konsultacji z określonych dziedzin ze specjalistami zawodowo zajmującymi się tymi działami. Rolą serwisu jest doprowadzenie do pierwszego kontaktu pomiędzy osobami szukającymi usług specjalistów, a profesjonalistami udzielającymi takich konsultacji. Serwis dopasowuje ich sobie względem potrzeb i wymagań obu stron. Porady mogą być udzielane w formie e-mailowej, telefonicznej lub w czasie bezpośredniego spotkania użytkowników serwisu. Osoby poszukujące konsultacji otrzymają kompetentną poradę, a dla ekspertów serwis będzie źródłem przychodów i skuteczną formą promocji.

– Pomagamy zawrzeć transakcję na przejrzystych i korzystnych dla obu stron warunkach, a w jakiej formie zostanie to przeprowadzone zależy wyłącznie od użytkowników serwisu. Nasz portal pełni rolę miejsca, w którym dochodzi do pierwszego kontaktu – mówi Mateusz Romanowski, współtwórca serwisu MójDoradca.pl i jednocześnie współwłaściciel i prezes zarządu ZadajPytanie.pl Sp. z o.o.

Serwis MójDoradca.pl ma się utrzymywać z dodatkowych usług dla ekspertów, a w dalszej perspektywie z prowizji od zawartych transakcji.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry