Wystartował serwis mójdoradca.pl

Opublikowano: 4 lipca 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Serwis MójDoradca.pl (www.mojdoradca.pl) jest platformą na której specjaliści z różnych dziedzin mogą promować swoje płatne porady i konsultacje oraz inne usługi eksperckie. Serwis ma stanowić atrakcyjne uzupełnienie dla wyszukiwarek i for internetowych, gdzie Internautom nie zawsze udaje się dotrzeć do poszukiwanych informacji.
Zakres tematów, w których można uzyskać porady obejmuje: Biznes i Finanse, Elektronikę i Internet, Motoryzację, Naukę i Edukację, Ochronę środowiska, Pracę i Karierę, Prawo i Podatki, Rodzinę i Związki, Studia, Szkołę, Zdrowie i Urodę.

Całość jest wzbogacona wizytówkami i ofertami specjalistów Wykorzystywany jest również system komentarzy i ewidencji transakcji w celu zwiększenia łatwiejszego wyboru wiarygodnego doradcy. Serwis oraz plan jego rozwoju bazuje na kilku sprawdzonych rozwiązaniach działających w kilku polskich serwisach, m.in. Panoramy Firm, ZadajPytanie.pl, Allegro i Ceneo łącząc w jedną całość wybrane rozwiązania z tych serwisów.

Serwis MójDoradca.pl jest platformą łączącą osoby szukające profesjonalnej pomocy i konsultacji z określonych dziedzin ze specjalistami zawodowo zajmującymi się tymi działami. Rolą serwisu jest doprowadzenie do pierwszego kontaktu pomiędzy osobami szukającymi usług specjalistów, a profesjonalistami udzielającymi takich konsultacji. Serwis dopasowuje ich sobie względem potrzeb i wymagań obu stron. Porady mogą być udzielane w formie e-mailowej, telefonicznej lub w czasie bezpośredniego spotkania użytkowników serwisu. Osoby poszukujące konsultacji otrzymają kompetentną poradę, a dla ekspertów serwis będzie źródłem przychodów i skuteczną formą promocji.

– Pomagamy zawrzeć transakcję na przejrzystych i korzystnych dla obu stron warunkach, a w jakiej formie zostanie to przeprowadzone zależy wyłącznie od użytkowników serwisu. Nasz portal pełni rolę miejsca, w którym dochodzi do pierwszego kontaktu – mówi Mateusz Romanowski, współtwórca serwisu MójDoradca.pl i jednocześnie współwłaściciel i prezes zarządu ZadajPytanie.pl Sp. z o.o.

Serwis MójDoradca.pl ma się utrzymywać z dodatkowych usług dla ekspertów, a w dalszej perspektywie z prowizji od zawartych transakcji.

Sylwester KozakWystartował serwis mójdoradca.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.