Wystartowały nowe gry.onet.pl

Dzięki współpracy nawiązanej z brytyjskim serwisem King.com (dawniej: MidasPlayer.com), Onet.pl odświeżył dobrze znaną i popularną formułę swojego serwisu poświęconego grom. W nowej wersji serwisu użytkownicy uzyskują teraz o wiele większy niż gdziekolwiek indziej, dostęp do atrakcyjnych gier internetowych.

Już teraz w strefie gry.onet.pl dla czystej rozrywki, można spróbować swoich sił w prostych rozgrywkach zręcznościowych. Istnieje również możliwość nawiązania rywalizacji on-line o realne, wysokie stawki pieniężne, również z graczami spoza granic Polski.

Sabina Grygierzec, Dyrektor Serwisów Tematycznych w Onet.pl: Włączenie się w pasjonującą, międzynarodową rywalizację jest możliwe dzięki współpracy nawiązanej z serwisem King.com (dawniej: Midasplayer.com). Nasz brytyjski partner jest zaliczany do elitarnego grona najbardziej liczących się podmiotów na rynku gier WWW. To serwis otwarty dla graczy z głównych rynków światowych. Polskim użytkownikom gwarantujemy szanse na osiągnięcie wymiernych korzyści: wygraną prawdziwych pieniędzy. I to w otwartej rywalizacji na światowej arenie, przeciw pasjonatom m.in. z Australii, Japonii, Beneluksu, Skandynawii, Kanady, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch, USA. A to dopiero początek dynamicznego rozwoju.

http://www.gry.onet.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry