Wystartowały OnetBanery

OnetBanery to bardzo prosty i innowacyjny system, dzięki któremu reklamodawcy mogą samodzielnie zaprojektować swój baner reklamowy oraz zaplanować i zrealizować własną kampanię reklamową na stronach portalu Onet.pl. Nowe narzędzie umożliwia emisję reklam (OnetBanerów) w kanałach tematycznych portalu, po bardzo atrakcyjnych cenach.

Onetbanery oferują unikalne i narzędzie AdGen: ‘czarodzieja banerów’: specjalny kreator, dzięki któremu użytkownik może samodzielnie stworzyć niepowtarzalny baner w oparciu o gotowe motywy graficzne.

Monika Bartołd-Bluszko, odpowiedzialna za promocję produktu: nasze wieloletnie doświadczenie podpowiedziało nam, ze powinniśmy skupić się na jak najstaranniejszym opracowaniu nowej oferty skierowanej do małych i średnich przedsiębiorstw. Główną cechą dobrych pomysłów jest prostota: u nas reklamodawca sam może zadbać o przygotowanie przekazu reklamowego oraz zaplanować i przeprowadzić kampanię. Pragnę podkreślić, że proces odbywa się bez udziału pośredników i przy bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej. Już teraz, przy uruchomieniu produktu przygotowaliśmy promocyjny koszt zakupu systemu OnetBanery.

Reklamodawca ma możliwość wyboru kanałów tematycznych w Onet.pl oraz regionów lub miast w Polsce, gdzie będą wyświetlać się jego reklamy. Mechanizm umożliwia ustalanie dowolnego budżetu dziennego kampanii, którego wysokość wpływa na częstotliwość wyświetlania się reklam zleceniodawcy; reklamodawca płaci za emisję 1000 banerów (CPM-Cost per Mille).

Użytkownicy systemu OnetBanery posiadają pełen dostęp do raportów oraz możliwość zarządzania i swobodnego wyboru modyfikacji kampanii reklamowych.

OnetBanery to obok OnetBoksów kolejny produkt z rodziny produktów samoobsługowych w ofercie portalu. Korzystanie z tego typu form reklamy daje możliwość samodzielnego tworzenia, modyfikowania i zarządzania własnymi kampaniami reklamowymi. Wszystkie te czynności dla OnetBoksów i OnetBanerów klienci mogą przeprowadzać w jednym miejscu korzystając z jednego loginu i tej samej ‘waluty reklamowej’.

http://banery.onet.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry