Wyszukiwarka „pogodowa” last minute

Portal turystyczny VTrip.pl wprowadził nowe narzędzie ułatwiające planowanie wyjazdów turystycznych – wyszukiwarkę pogodową last minute. Druga połowa wakacji oraz posezonowe wyjazdy obciążone są ryzykiem związanym ze zmienną lub niepewną pogodą. Nowe narzędzie portalu VTrip.pl pozwala w znacznym stopniu je minimalizować.
Od teraz osoba planująca urlop szukając ofert turystycznych wybiera bowiem nie tylko kraj pobytu, ale także temperaturę, która najbardziej jej odpowiada lub której oczekuje. W ten sposób zawęża kryteria szukania i tym samym szybciej trafia na interesującą ją ofertę. Ze względu na zmienność aury, wyszukiwarka ograniczona została wyłącznie do ofert last minute.

– Wyszukiwarka „pogodowa” jest naszym autorskim pomysłem na urozmaicenie możliwości, jakie niesie Internet i rezerwowanie za jego pośrednictwem ofert turystycznych – mówi Bernard Simiński, wiceprezes portalu turystycznego VTrip.pl. Sądzimy, że to oryginalne i użyteczne podejście w szukaniu ofert last minute, spodoba się naszym klientom i przede wszystkim ułatwi im wybór miejsc wypoczynku.

Wprowadzeniu nowego narzędzia towarzyszy kampania banerowa zatytułowana „VTrtip.pl – najsłoneczniejsze miejsce w sieci”, która oparta jest o „wyszukiwarki” ofert oraz prezentacje pogody w kilku wybranych miejscach.

Warto jeszcze zaznaczyć, że prognoza pogody w portalu VTrip.pl uwzględniona jest także w opisie każdej oferty turystycznej. Oprócz prostej ilustracji graficznej, podawane są informacje dotyczące temperatury, ciśnienia, wilgotności i prędkości wiatru. Aktualizacja danych następuje każdego dnia. Dzięki temu osobie planującej wakacje łatwiej jest zdecydować się na wybór konkretnej oferty.

www.vtrip.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry