Wyszukiwarka Onet.pl popularniejsza od konkurencji

Opublikowano: 3 sierpnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Wyszukiwarka Onet.pl w pierwszym półroczu 2004 roku notowała miesięcznie średnio 69 milionów zapytań. Dla porównania – wyszukiwarka Wirtualnej Polski notowała w tym czasie 40 milionów zapytań, czyli o 72% mniej.

Strony wynikowe serwisu OnetSzukaj (Wyszukiwarki i Katalog WWW) były prezentowane w poprzednim półroczu średnio 147 milionów razy miesięcznie. W połączeniu z wieloma narzędziami reklamowymi dostępnymi w tych serwisach (boksy reklamowe, linki płatne, bannery i skyscrapery) daje to możliwość efektywnego dodarcia z przekazem reklamowym do milionów użytkowników polskiego Internetu.

„Reklama w wyszukiwarkach jest najszybciej rosnącym segmentem reklamy w Internecie. Jeżeli ktokolwiek chce dotrzeć z reklamą umieszczoną w wyszukiwarce do polskich użytkowników, jego wyborem powinien być portal Onet.pl” powiedział Marek J. Minakowski, szef działu Wyszukiwarka i Katalog.

http://szukaj.onet.pl

Sylwester KozakWyszukiwarka Onet.pl popularniejsza od konkurencji

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.