Wyszukiwarka tanich lotów Flynatic.com także po rosyjsku

Flynatic.com, wyszukiwarka tras oferowanych przez tanie linie lotnicze na całym świecie, jest dostępna już w siedmiu językach. Do dotychczas funkcjonujących wersji w języku polskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim oraz francuskim została dodana wersja w języku rosyjskim.
„Głównym założeniem, którym kierowaliśmy się podczas tworzenia wyszukiwarki Flynatic.com było zapewnienie użytkownikom bezpłatnego i bardzo sprawnego narzędzia, ułatwiającego wyszukiwanie tras i planowanie podróży. Dodanie siódmej, rosyjskiej wersji językowej jest kolejnym, ale nie ostatnim, krokiem mającym na celu zwiększenie funkcjonalności serwisu oraz jego atrakcyjności dla użytkowników z całego świata.” – mówi Marcin Kryska, pomysłodawca i właściciel Flynatic.com.

Wyszukiwarka Flynatic.com charakteryzuje się prostotą, łatwą obsługą i szybkim wyszukiwaniem. Internauta wskazuje tylko miejsce wylotu (kraj, miasto lotnisko) oraz cel podróży, po czym dostaje listę tanich połączeń lotniczych odpowiadających zapytaniu. Nie ma tu agresywnych reklam i niepotrzebnej treści – jest za to praktyczne narzędzie ułatwiające wyszukiwanie tras i planowanie podróży lotniczej. Wyszukiwarka proponuje także loty alternatywne z pobliskich lotnisk. Jedno kliknięcie (na wybranej propozycji połączenia) przenosi użytkownika na stronę linii lotniczej lub do systemu rezerwacji danego przewoźnika, gdzie od razu można samodzielnie zarezerwować lot.

Obecnie szukając we Flynatic.com przeszukuje się bazę 120 tanich linii lotniczych latających z ponad tysiąca lotniskach prawie 140 krajach.

„Choć brak liberalizacji rynku lotniczego w Rosji czy Ukrainie bardzo utrudnia tanim liniom lotniczym wejście na tamtejszy rynek, to niektórzy tani przewoźnicy już tam latają. Warto to wykorzystać oszczędzając pieniądze przy każdym locie. Tym bardziej, że większość internetowych stron rezerwacyjnych nie pokazuje i oferuje w ogóle lotów tanich linii – zatem zanim się gdziekolwiek wyleci warto wejść na Flynatic.com.” – dodaje Marcin Kryska.

www.flynatic.com

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry