Wzmocnienia w Gadu Radio

Z początkiem roku 2008 do zespołu Gadu Radio,dołączyły dwie nowe osoby: Błażej Gałkiewicz i Tomasz Wolski. Obydwaj posiadają bogate doświadczenie w czołowych polskich stacjach radiowych FM. Tak znaczące zmiany to potwierdzenie strategii dynamicznego rozwoju Gadu Radia, które swym zasięgiem dorównuje już niejednej regionalnej tradycyjnej stacji FM.

Błażej Gałkiewicz objął stanowisko Dyrektora ds. Radia w Biurze Reklamy Gadu-Gadu S.A. Jego najważniejszym zadaniem jest utrzymanie i rozwój Gadu Radio. Będzie odpowiedzialny za sprzedaż reklam w programach Gadu Radio oraz kreowanie rynku radia internetowego. Dotychczas przez siedem lat pracował w CR Media, gdzie zaczynał przygodę z rynkiem od stanowiska stażysty do dyrektora departamentu radiowego.

Tomasz Wolski objął stanowisko Dyrektora Programowego Gadu Radio. Tomasz Wolski jest związany z radiem od prawie 20 lat. Zdobywał doświadczenie zarówno jako dziennikarz, jak i prezenter radiowy, pełnił również funkcję Dyrektora Programowego w Radiu Złote Przeboje 88,4 FM (Agora S.A.), a wcześniej także w Radiu Eska, gdzie odpowiadał za rozwój programowy stacji. W Gadu Radio jest odpowiedzialny za ramówkę oraz tzw. formatowanie radia.

W Gadu Radio słuchacze mają do wyboru już 17 różnorodnych kanałów muzycznych, w tym jeden słowno-muzyczny. Gadu Radio potrafi zaspokoić gusta fanów jazzu (kanał Gadu Radio Jazz), rocka (Gadu Radio Rock), jak i muzyki polskiej, dyskotekowej, czy nawet szantowej.

Dużą zaletą pozostaje możliwość słuchania radia z poziomu komunikatora Gadu-Gadu, który jest w pełni zintegrowany ze stacją radiową. Użytkownicy Internetu mając zainstalowany komunikator Gadu-Gadu, jednym przyciskiem w komunikatorze mogą uruchomić wybrany kanał muzyczny, a dodając numery GG poszczególnych programów do swojej listy kontaktów, otrzymywać na bieżąco tytuły granych utworów. Gadu Radio dostępne prosto z komunikatora doskonale towarzyszy prowadzonym rozmowom na GG, przeglądaniu stron czy choćby podczas pracy.

www.gaduradio.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top