WZone.pl – wyborowa strefa klubowa

WZone.pl skierowana jest do ludzi młodych, niezależnych, mieszkających w miastach, aktywnie poszukujących miejskich rozrywek i korzystających z nowoczesnych technologii: Internetu i telefonii komórkowej.

18 – 25 – latkowie zawsze znajdą na WZone.pl coś dla siebie – informacje o najnowszych imprezach muzycznych, najciekawsze bity i dźwięki, unikatowy spis polskich sklepów gdzie można kupić winyle a ponadto mogą się tymi informacjami podzielić ze znajomymi – przez bramkę SMS.

WZone.pl zawiera unikalne w polskim Internecie sekcje: sample (bank dźwięków dla ludzi tworzących muzykę), profesjonalny przewodnik po sklepach płytowych (również po sklepach z płytami używanymi) oraz skórki winampa i przewodnik imprezowy – codziennie aktualizowane informacje ze sceny klubowej. Na Wzone.pl można również zapytać eksperta – doradcę płytowego oraz zamówić biuletyn z najnowszymi informacjami imprezowymi wysyłany e-mail’em.

Strona utrzymana jest w specyficznych barwach, tworzących charakterystyczny klimat klubowy i została zaprojektowana przez Virtual Window.

WZone.pl wprowadza internautę w klubowy świat pokazując jednocześnie sztandarową markę Spółki Wyborowa S.A. – Wódkę Wyborową. Ze względów prawnych wejście do serwisu jest zastrzeżone procedurą rejestracyjną.

http://www.wzone.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry