xDSL w Telefonii Dialog

Od listopada abonenci Telefonii Dialog w niektórych obszarach Wrocławia, Legnicy i Lubina mogą korzystać z nowych usług szerokopasmowego dostępu do Internetu w technologii DSL. W następnych miesiącach usługa będzie sukcesywnie uruchamiana w kolejnych obszarach objętych siecią Dialogu. Jeszcze w tym roku będzie dostępna dla mieszkańców Zielonej Góry i Łodzi.

„To nowa, ale bardzo oczekiwana przez naszych klientów usługa” – mówi Tadeusz Kostka, prezes zarządu firmy. „Mamy jednak nadzieję, że nasza oferta dostępu szerokopasmowego wynagrodzi wszystkim zniecierpliwionym to oczekiwanie. To wysoka jakość za bardzo dobrą cenę” – dodaje.

Pierwszy rodzaj usługi – przeznaczony przede wszystkim dla klientów indywidualnych oraz małego i średniego biznesu, realizowany jest w oparciu o łącze asymetryczne ADSL, charakteryzujące się niesymetrycznym podziałem przepustowości w kierunkach „Internet – Użytkownik” (wyższa przepustowość) i „Użytkownik – Internet” (niższa przepustowość). To optymalna propozycja dla tych, którzy raczej korzystają z zasobów Internetu, niż wysyłają pliki o dużej objętości ze swoich kont. Wszyscy zainteresowani mają do wyboru dwie opcje: o przepustowościach odpowiednio 1 Mb/s i 256 kb/s (instalacja 400 zł +VAT, abonament 149 zł + VAT) lub 2 Mb/s i 512 kb/s (instalacja 400 zł + VAT, abonament 249 zł +VAT). Do każdego dostępu oferowany jest jeden publiczny stały adres IP.

Drugi rodzaj usługi – dedykowany klientom biznesowym, realizowany jest w oparciu o łącze symetryczne SHDSL. Charakteryzuje się taką samą przepustowością łącza w obu kierunkach: „Użytkownik – Internet – Użytkownik”. Do wyboru są dwie opcje: o przepustowości 1 Mb/s (instalacja 800 zł + VAT, abonament 1150 zł + VAT) i o przepustowości 2 Mb/s (instalacja 800 zł + VAT, abonament 1950 zł + VAT). Do każdej opcji usługi DIALNET DSL oferowana jest czteroadresowa podsieć IP oraz wpis i utrzymanie na serwerach DNS jednej lub wielu domen.
Użytkownicy usług DIALOSTRADA i DIALNET DSL mogą korzystać z usług dodatkowych: Podsieć IP 4, Podsieć IP 8.

Usługi Funkcjonalność Routera i Translacja Adresów NAT/PAT dostępne są na razie jedynie abonentom łączy asymetrycznych ADSL.

http://www.dialog.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top