Xevin Investments inwestuje w portal zakupów grupowych Cuppon.pl

Fundusz inwestycyjny Xevin Investments zainwestował w internetową platformę zakupów grupowych – Cuppon.pl. Jest to serwis, który oferuje swoim użytkownikom lokalne usługi i produkty w atrakcyjnych cenach. Przedsiębiorcy zaś zyskują dzięki platformie dostęp do potencjalnych klientów i gwarancję sprzedaży swoich usług lub produktów.

Cuppon.pl stara się codziennie zainteresować swoich użytkowników korzystnymi cenami na usługi świadczone przez restauracje, hotele, spa, salony kosmetyczne, siłownie i inne atrakcyjne oferty dostępne w miejscu zamieszkania użytkowników. Głównym założeniem jest prezentowanie produktów lub usług przedsiębiorstw, przy zakupie których, możliwe jest uzyskanie nawet do 90% rabatu.

Celem serwisu jest zapewnienie korzyści zarówno kupującemu, jak i sprzedającemu. Dla przedsiębiorcy atutem jest pozyskanie nowych klientów z okolic swojej działalności oraz brak ryzyka, że pieniądze zainwestowane w promocję nie zostaną zwrócone. Jest to możliwe dlatego, że przedsiębiorca płaci Cuppon.pl tylko wtedy, kiedy dokona sprzedaży swojej oferty, a klient odwiedzi jego lokal usługowy. Dla użytkowników Cuppon.pl jest doskonałą okazją do skorzystania z atrakcyjnych cenowo ofert i spróbowania czegoś nowego.
Xevin Investments inwestuje w portal zakupów grupowych Cuppon.pl 1
Jedynym warunkiem uruchomienia oferty jest osiągnięcie minimalnej sprzedaży. Użytkownicy rozsyłają informacje o istniejącej ofercie swoim znajomym, najczęściej poprzez portale społecznościowe typu Facebook, czy Twitter, aby zdobyć wymaganą liczbę zamówień i tym samym kupić produkt po niższej cenie.

„Portal Cuppon.pl rozwijamy od ponad pół roku. Obecnie mamy oglądalność na poziomie 60 tysięcy użytkowników miesięcznie, a nasi użytkownicy zaoszczędzili już blisko 300 tysięcy złotych. Poszukiwaliśmy inwestora po to, aby za pół roku Cuppon.pl mógł się pochwalić statystykami o jedno zero większymi od tych obecnych” – mówi Dawid Dusza, współzałożyciel, udziałowiec i Prezes Zarządu Cuppon Sp. z o.o.

„Mimo tego, iż rynek zakupów grupowych jest w Polsce mocno konkurencyjny, uważamy że jest jeszcze miejsce dla Cuppon.pl. Wejście Xevina w ten portal poparte jest przemyślaną koncepcją biznesową i marketingową oraz wsparciem finansowym na ich realizacje” – mówi Marek Rusiecki, Członek Zarządu Xevin Investments.

Cuppon.pl rozpoczął swoją działalność na przełomie czerwca i lipca 2010 roku.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry