YoYoPartner.pl – zarabianie w sieci

Firma YoYo Sp. z o.o. udostępniła program partnerski YoYoPartner.pl adresowany do wszystkich osób, posiadających własny serwis internetowy i chcących za jego pośrednictwem pozyskiwać dodatkowe środki finansowe. W ramach współpracy partnerzy programu YoYoPartner.pl mają możliwość wykorzystania zintegrowanego serwisu – Centrum Finansowe, oferującego usługi i produkty znanych instytucji finansowych w Polsce.

YoYoPartner.pl powstał w odpowiedzi na już istniejące programy partnerskie obecne na polskim rynku, jednak ma oferować użytkownikom więcej udogodnień, pozwalających na efektywne pozycjonowanie i dużą personalizację. Partnerzy programu otrzymują gotowe serwisy internetowe, które beż żadnych opłat wstępnych mogą udostępniać w swojej domenie innym użytkownikom sieci, a za dokonane za ich pośrednictwem transakcje otrzymują prowizję. Centrum Finansowe połączone jest z innymi stronami specjalnym systemem linków, zwiększającym jego widoczność w sieci. Partner ma m.in. możliwość dostosowania grafiki do layoutu własnej strony, korzystania z bogatej bazy materiałów reklamowych instytucji współpracujących oraz posiada pełen dostęp do rozbudowanych statystyk strony, umożliwiających bieżące kontrolowanie działań promocyjnych i ich efektywności.

– Już na początkowym etapie projektu w programie zarejestrowanych jest niemal 800 stron internetowych partnerów i liczymy na to, iż liczba ta będzie się nadal dynamicznie zwiększać – mówi Marcin Olczykowski, Prezes firmy YoYo Sp. z o.o. – Wraz z coraz większym zainteresowaniem Polaków rynkiem e-commerce, rośnie liczba dokonywanych transakcji finansowych za pośrednictwem Internetu. Pozwoli to na notowanie jeszcze większych obrotów na stronach naszych partnerów. – dodaje Olczykowski.

Centrum Finansowe w ramach progrmu YoYoPartner.pl oferuje całą gamę produktów finansowych, za których sprzedaż naliczane są stosowne prowizje – od kilkudziesięciu złotych za otwarcie konta osobistego do kilku tysięcy za sprzedaż produktów kredytowych. Partner otrzymuje należność natychmiast po zrealizowanej za pośrednictwem jego strony transakcji. Dzięki dynamicznej rozbudowie oferty produktów finansowych powiązanej z rozwijaniem możliwości systemu, YoYoPartner umacnia swoją pozycję na rynku i przyciągają nowych użytkowników. W najbliższym czasie w ramach programu partnerskiego dostępne będą również usługi turystyczne, takie jak: wycieczki, rezerwacje hoteli oraz bilety lotnicze, których sprzedaż będzie wspierana przez własne call-center.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry