Z easyCALL za 6 gr za minutę

easyCALL wprowadził jednolita taryfę OneWorld na połączenia do najpopularniejszych kierunków na całym świecie. Nową stawką objęte są następujące kraje: Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Chile, Chiny, Chiny (tel.kom.), Dania, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Hong Kong, Irlandia, Japonia, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Polska, Portugalia, Singapur, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, USA, USA (tel. kom.), Watykan, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Kanaryjskie.

Cena połączeń w powyżej wymienionych kierunkach obowiązuje przez całą dobę i wynosi 6 gr. netto za minutę. Ceny połączeń w innych kierunkach ulegają obniżeniu nawet

o 57% – przykładowo Kanada z 7 do 4 gr./min. netto (połączenia na telefony stacjonarne i komórkowe).

W sieci easyCALL, w przeciwieństwie do niektórych operatorów VoIP, stawki połączeń ustalone są w złotych i są zawsze takie same bez względu na kursy walut. Dzięki temu klient zawsze jest pewien, że zapłaci dokładnie taka stawkę jaka jest podana w cenniku (w przypadku operatorów stosujących cennik w innej walucie, ceny połączeń uzależnione są od stosowanych przez operatora przeliczników).

Dużą korzyścią wynikającą z korzystania z easyCALL, ważną zwłaszcza dla przedsiębiorstw, jest możliwość otrzymania faktury VAT za usługi i jeszcze większego zmniejszenia kosztów połączeń poprzez odliczenie podatku VAT (co u niektórych operatorów jest niemożliwe).

‘Cieszymy się, że możemy zaoferować najniższe ceny połączeń.’ – mówi Michał Jakubowski – prezes NEUTRON-IT. ‘W najbliższych tygodniach udostępnimy klientom nowe, rewolucyjne sposoby korzystania z VoIP.’ – dodaje.

http://www.easycall.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry