Z Vtrip.pl na walkę Michalczewskiego

Opublikowano: 11 stycznia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

26 lutego 2005 roku w Hamburgu, Dariusz Michalczewski stoczy swoją ‚życiową walkę’ z Fabrice’em Tiozzo. Sam Michalczewski mówi, że jest to jedna z najważniejszych walk w jego życiu. Wielką Galę Boksu w Hamburgu będzie można zobaczyć na żywo, dzięki ofercie VTrip.pl.

Już teraz, specjalnie dla Polskich kibiców i wszystkich Internautów zainteresowanych obejrzeniem walki ‚Tygrysa’ na żywo, portal turystyczny VTrip.pl rozpoczął sprzedaż biletów na wyjazd i uczestnictwo w imprezie, w Hamburgu.

‚Zdobycie tych biletów było dla nas nie lada wyzwaniem. Na tak popularne wydarzenia, wejściówki sprzedają się bardzo szybko. Dzięki uprzejmości współpracującego z nami biura podróży udało nam się umieścić w naszej ofercie możliwość wyjazdu na imprezę. Zależy nam na tym, aby polscy kibice swoim dopingiem wspomogli Dariusza Michalczewskiego w walce o Mistrzostwo Świata.’ – mówi Dyrektor ds. Programowych portalu VTrip.pl Dariusz Baranowski.

http://www.vtrip.pl

Sylwester KozakZ Vtrip.pl na walkę Michalczewskiego

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.