Zabawa walentynkowa z Sympatia.pl

W ostatnią niedzielę, 13 lutego w warszawskim klubie Ground Zero odbyło się pierwsze Ogólnopolskie Spotkanie Sympatycznych zorganizowane przez Sympatia.pl. Gromadząc blisko 1000 uczestników impreza stała się najliczniejszym w Polsce spotkaniem ludzi, którzy zawarli znajomość dzięki stronom WWW.

Walentynkową imprezę zorganizowano pod auspicjami serwisu Sympatia.pl; był to jak do tej pory, największy zlot jej użytkowników.

Setki uśmiechniętych twarzy, w wieku od 19 do 60 roku życia, tańczące pary w atrakcyjnych kreacjach i kolorowe drinki złożyły się na niezapomniane wrażenia jakie na długo pozostaną w pamięci wszystkich Sympatycznych. Nie brakowało również chętnych do konkursu Karaoke – w trakcie którego odważni zaprezentowali repertuar zarówno współczesny, ale także i ten sprzed kilkunastu lat.

Sympatia.pl oferuje wywiady, quizy i konkursy, wiele praktycznych porad dotyczących korzystania z serwisu albo sposobów wyszukiwania i utrzymywania kontaktów w Sieci. Do kontaktu z innymi użytkownikami wykorzystywany jest system wewnętrznej poczty, który stwarza także możliwość prowadzenia rozmów za pośrednictwem komunikatów SMS. Zarejestrowani użytkownicy mogą prowadzić własny dziennik internetowy (blog).

http://sympatia.onet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top