ZadajPytanie.pl ma już 50 specjalistów

Portal ZadajPytanie.pl pozyskał pierwszych 50 specjalistów, którzy pomagają internautom uzyskiwać odpowiedzi na ich pytania. Jako zarejestrowani specjaliści odpowiadają oni na pytania zadawane przez internautów na stronach portalu.
Jednocześnie ich obecność w portalu stanowi dla nich możliwość nawiązaniu nowych i interesujących kontaktów biznesowych. Wśród specjalistów znajdują się osoby ze sporym doświadczeniem zawodowym – prawnicy, nauczyciele, trenerzy, informatycy, przedsiębiorcy, inżynierowie, psychologowie, pedagodzy, konsultanci marketingowi, lekarze, fizjoterapeuci a nawet stolarz.

– Liczba zarejestrowanych specjalistów na naszym portalu rośnie w takim tempie, jak tego oczekiwaliśmy. Cieszymy się, że cały czas rejestrują się nowi specjaliści, co świadczy o tym, że chcą oni dzielić się wiedzą przy pomocy ZadajPytanie.pl oraz doceniają oni ZadajPytanie.pl jako praktyczne miejsce do nawiązywanie kontaktów biznesowych i współpracy na zasadach komercyjnych już poza portalem – mówi Mateusz Romanowski, jeden z założycieli ZadajPytanie.pl.

Podstawowym zadaniem portalu ZadaPytanie.pl, który miał swoją premierę 26 lipca, jest pomoc polskim internautom w uzyskaniu rzetelnej i wiarygodnej odpowiedzi na ich pytania z różnych dziedzin wiedzy od kompetentnych osób. Te dziedziny to m.in.: praca i kariera, biznes i finanse, prawo, edukacja i języki obce, kultura i sztuka, wygląd i styl, motoryzacja, komputery i internet, elektronika, rozrywka, rodzina i związki, zdrowie, dom i ogród, sport i podróże. Portal jest uzupełnieniem dla wyszukiwarek i for internetowych, gdzie internautom nie zawsze udaje się dotrzeć do poszukiwanych informacji.

www.zadajpytanie.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry