Zadowolenie.pl wprowadza ubezpiecznie zakupionego sprzętu

Sklep Internetowy Zadowolenie.pl, wraz z firmą ubezpieczeniową Compensa wprowadził program „Bezpieczny Sprzęt Elektroniczny” – umożliwiający klientom Sklepu ubezpieczenie zakupionego sprzętu elektronicznego od kradzieży, rabunku, a także od powstałych uszkodzeń.

Nowo wprowadzona usługa pozwala na ubezpieczenie Laptopów, Aparatów fotograficznych, Kamer, Nawigacji GPS, a także Telefonów komórkowych. Procedura ubezpieczenia jest bardzo wygodna gdyż w całości możemy przeprowadzić ją online. Certyfikat „Bezpieczny sprzęt Elektroniczny” wydawany jest przez Towarzystwo Ubezpieczeń Compensa S.A na okres jednego roku.

„Ubezpieczenia sprzętu Online to nowa usługa pośród sklepów internetowych. Bardzo się Cieszę, że możemy zaproponować ją naszym klientom, jako jeden z pierwszych sklepów” – mówi Robert Sulich – dyrektor sklepu Zadowolenie.pl. „Ubezpieczenie sprzętu już od pierwszych dni cieszy się dużym zainteresowaniem naszych klientów. Myślę, że szczególnie w okresie wzmożonych wyjazdów takim jak letnie wakacje, czy ferie znajdzie się dużo osób, które zdecydują się wykupić certyfikat „Bezpieczny Sprzęt Elektroniczny””.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top