Zainstaluj bramkę VoIP z VoIPer.pl

Wortal tematyczny VoIPer.pl wyciągnął pomocną dłoń do użytkowników serwisu i przygotował instrukcję video instalacji bramki VoIP. Jest to film, pokazujący w bardzo prosty sposób konfigurację bramki PAP2T firmy Linksys.
„VoIPer stara się na bieżąco odpowiadać na potrzeby swoich użytkowników. Oprócz porad w serwisie, udzielamy też pomocy drogą mailową. Ostatnio otrzymujemy coraz więcej zapytań związanych z konfiguracją sprzętu, stąd pomysł na nagranie prostej instrukcji konfiguracji bramki.” – powiedział autor filmu, Sławomir Dąbkowicz. „Myślę, że to dopiero początek tego typu projektów w naszym wortalu i jeszcze nie raz zaskoczymy czytelników”.

Podczas 5,5 minutowego nagrania lektor wyjaśnia zastosowanie bramki i wskazuje na jej parametry techniczne, tak aby każdy jej użytkownik poznał podstawowe właściwości sprzętu. Pozostała część filmu to prezentacja krok po kroku konfiguracji bramki. Najpierw sposób podłączenia urządzenia do sieci i telefonu, następnie czynności związane z konfiguracją bramki z poziomu przeglądarki internetowej, wybór i konfiguracja danych od operatora usługi VoIP, aż do wykonania połączenia telefonicznego przez internet.

www.voiper.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry