Zakochany IPFON

Z okazji Walentynek operator telefonii internetowej IPFON przygotował specjalną ofertę. Każdy, kto do 14 lutego zakupi dla swojej drugiej połówki walentynkowy zestaw IPFON, dostanie dodatkowe doładowanie w wysokości 25 zł na połączenia telefoniczne, a w Dniu Zakochanych porozmawia za darmo ze wszystkimi telefonami stacjonarnymi.
Walentynkowa promocja „Zakochany IPFON” obejmuje specjalny zestaw zawierający bramkę VoIP (Linksys PAP2T-EU) z darmowym doładowaniem 25 zł na połączenia telefoniczne stacjonarne i komórkowe. Bramka VoIP to niewielkie urządzenie, dzięki któremu można stać się użytkownikiem telefonii stacjonarnej, nie płacąc przy tym abonamentu, a jedynie niewielkie opłaty za wykonywane połączenia (9 groszy za minutę rozmowy w Polsce, 11 groszy za granicę; naliczanie sekundowe). Bramka Linksys PAP2T-EU w zestawie walentynkowym ma promocyjną cenę – 199 zł.

To nie wszystkie prezenty walentynkowe od IPFON. Zakochani w dniu swojego święta po godz. 18:00 będą mogli rozmawiać ze sobą całkowicie za darmo na numery stacjonarne w Polsce. Warto zaznaczyć, że w obrębie sieci IPFON, wszyscy użytkownicy rozmawiają za darmo i to nie tylko w Dniu Zakochanych.

www.ipfon.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry