Zakończenie internetowego konkursu CONECO

Dobiegła końca IV edycja konkursu zorganizowanego przez firmę producenta artykułów dziecięcych CONECO. Wykonawcą technicznym i marketingowym była Grupa AMP Media.  Jak w poprzednich latach, wyłaniani  co tydzień zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody.

Warunkiem uczestnictwa było udzielenie poprawnych odpowiedzi na trzy proste pytania, które dotyczyły produktów organizatora konkursu. Poza nagrodą główną – voucherem o wartości 4500 zł do wykorzystania w dowolnym miejscu Europy, przyznane zostały nagrody tygodniowe, tj. wózek, fotelik samochodowy czy łóżeczko turystyczne oraz nagrody pocieszenia – kubki i torby z logo firmy CONECO. Akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem. Ponad 17637 użytkowników sieci wypełniło formularze, wybrano 45 zwycięzców.

Ponadto, zorganizowane zostały dwa minikonkursy. Pierwszy z nich polegał na zachęceniu znajomych do wzięcia udziału w konkursie, a zwycięzca otrzymał wybrany przez siebie produkt z najnowszego katalogu firmy CONECO. Drugi konkurs został stworzony z myślą o miłośnikach fotografii. Zadaniem uczestników było przesłanie jak najoryginalniejszego, zdjęcia swojego dziecka. Przewidzianą nagrodą był wysokiej klasy aparat fotograficzny NIKON Coolpix L100. W związku z olbrzymim zainteresowaniem konkursem fotograficznym, organizator dodatkowo przeznaczył 10 nagród pocieszenia. Nadesłano 3388 zdjęć, a 2363 osoby poleciły konkurs główny swoim znajomym.

Akcja przyczyniła się do wzrostu odwiedzin swojej strony internetowej, a co za tym idzie, wzrosła także wiedza osób korzystających z internetu o marce CONECO.

– Jak w poprzednich latach, nasz konkurs cieszył się wielkim powodzeniem wśród użytkowników sieci. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z tak licznego uczestnictwa. Z poznanych liczb wynika, że prawie co czwarta wchodząca osoba wzięła udział w konkursie.  Włożyliśmy wiele pracy w jego stworzenie, tak aby był oryginalny i atrakcyjny dla potencjalnych uczestników. Po raz kolejny nie pomyliliśmy się! – mówi Zbyszek Sołtysik – Koordynator Sprzedaży Krajowej CONECO

http://konkurs.coneco.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry