Zakończył się Bal Charytatywny Informatyków

26 stycznia 2005 roku w salach bankietowych Hotelu Sheraton odbył się XII Bal Charytatywny Informatyków. W Balu uczestniczyli przedstawiciele i goście największych firm informatycznych w Polsce, przedstawiciele osiemnastu sponsorów oraz członkowie i podopieczni Fundacji Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo. Dochód z Balu, jak co roku, wsparł Fundację pomagającą osobom dotkniętym przez los w procesie doskonalenia i rozwoju zawodowego. Organizatorem Balu był Społeczny Komitet Organizacyjny oraz firma ABC Data.

Patronem Honorowym tegorocznego Balu był, obecny na uroczystości, Minister Nauki i Informatyzacji Prof. dr hab. Michał Kleiber.

Sponsorami tegorocznego Balu byli: BiG Vent, Canon, Computer Service Support, D-Link, Ever, Hewlett Packard, IBM, Intel, Kingston, Lexmark, LG Electronics, McAfee, Microsoft, NASK, OKI, Prokom, Seagate, Symantec.

Patronat medialny zapewniły: Puls Biznesu, Wirtualna Polska, Computerworld, Radio PIN.

Jak co roku na Balu organizowana była kwesta pieniędzy i aukcja darów na rzecz podopiecznych Fundacji Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo. Ofiarodawcy przekazali podczas balu kwotę kwotę 38.354,70 zł.

Kwestę prowadzili popularni i lubiani aktorzy: Emilia Krakowska, Ewa Gawryluk, Waldemar Obłoza oraz – znani m.in. z programu 'Europa da się lubić’ – Paolo Cozza i Conrado Moreno.

W foyer Sali Balowej wystawione były dary przeznaczone na licytację ofiarowane przez znane postaci świata mediów, sztuki, teatru i filmu. Organizatorzy dziękują wszystkim ofiarodawcom: Małgorzacie Kożuchowskiej, Joannie Brodzik, Jerzemu Engelowi, Artur Barcisiowi, Markowi Kondratowi, Andrzejowi Grabowskiemu, Olivierowi Janiakowi, Robertowi Korzeniowskiemu, Bartkowi Obuchowiczowi.

W części wieczornej Gości bawił zespół VOLT, a gwiazdą wieczoru był zespół Varius Manx. W jazzowy nastrój wprowadzała Gości Aleksandra Troczyńska, wykonując znane standardy muzyki jazzowej. Do zabawy tanecznej zapraszał Hirek Wrona.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top