Zakupy z wyobraźnią oraz portalem Gildia.pl

Portal kulturalny Gildia.pl uruchomił przyjazny dla Czytelnika sklep internetowy z szeroką ofertą 3000 książek oraz komiksów.

W piątek 23 czerwca otwarty został sklep internetowy portalu kulturalnego Gildia.pl, w którego ofercie znalazły się najlepsze komiksy i książki fabularne dostępne na polskim rynku. Otwarcie sklepu zapowiada tym samym szereg dalszych, gruntownych zmian na stronach portalu. Sklep był elementem, którego dotychczas niewątpliwie brakowało społeczności Gildii.

W obecnej chwili katalog produktów tworzy 3000 produktów, w tym aż 900 komiksów. Pozostałe pozycje książkowe to wybór najnowszych i najciekawszych tytułów polskich wydawnictw. Wkrótce asortyment zostanie rozszerzony o ofertę gier fabularnych, karcianych, komputerowych i konsolowych oraz figurek, filmów, muzyki i wielu innych przedmiotów konstytuujących kulturę popularną. Główne motto sklepu – „zakupy z wyobraźnią” – podkreśla właśnie specyfikę dostępnych w nim towarów.
Twórcom sklepu przyświecała idea prostych zakupów w wirtualnej przestrzeni.

Kluczem do tego było między innymi opracowanie przyjaznego systemu i szaty graficznej, która nie rozprasza klientów podczas przeglądania oferty. Niewątpliwą innowacją w stosunku do najbliższej konkurencji jest ścisła integracja z portalem Gildia.pl. Sklep jest nierozerwalną częścią portalu, pozwalając Czytelnikowi przeczytać artykuł o danej książce czy komiksie, kupić je, a następnie wyrazić swoją opinię o nich na łamach forum dyskusyjnego.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top