Zaplanuj swoje wyjście do restauracji

O sukcesie rozmów często decyduje ich charakter i miejsce w jakich są prowadzone. Coraz chętniej planujemy je z dala od biura, mniej oficjalnie w restauracji. Lunch czy kolacja to często wykorzystywany moment na wspólny posiłek i rozmowy. Warto jednak zaplanować gdzie i kiedy takie spotkanie zorganizować.

Pomocne ma w tym być proste narzędzie do rezerwacji stolika w wybranej przez nas restauracji. e-restauracja.pl to ogólnodostępna i bezpłatna usługa internetowa dla gości, asystentek i firm, które organizują spotkania biznesowe, lunche i śniadania prasowe.

Portal rezerwacyjny e-restauracja.pl obsługuje i patronuje w tej chwili najbardziej znanym i prestiżowym lokalom warszawskim, a w najbliższym czasie także restauracjom z terenu całej Polski. Są one posortowane według rodzajów kuchni i lokalizacji, co zdecydowanie ułatwia przeszukiwanie bazy i wybranie najodpowiedniejszego miejsca. Dodatkowo przy każdej restauracji znajduje się zdjęcie wraz z opisem na temat wnętrza, ilości miejsc, serwowanych daniach i specjalnościach kuchni.

Za pomocą odpowiedniego formularza można wystąpić o przygotowanie oferty cateringowej, a także jeśli tego wymaga sytuacja wynajęcie obsługi. Całość zleceń jest koordynowana przez call center, które odpowiada za weryfikację i zarządzanie przepływem informacji pomiędzy restauracją a gościem.

e-restauracja.pl jest jedną z wielu usług oferowanych przez H&R System. Firma specjalizuje się w profesjonalnych rozwiązaniach z zakresu doradztwa i konsultingu dla branży gastronomiczno-hotelarskiej.

http://www.e-restauracja.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry