Zaplanuj Sylwestra z VTrip.pl

Portal turystyczny VTrip.pl uruchomił nowy serwis tematyczny z ofertami wyjazdów sylwestrowych. Oferta serwisu sylwester.vtrip.pl obejmuje kilkaset propozycji wyjazdów sylwestrowych do różnorodnych kurortów świata.
Oferty podzielone zostały na trzy przejrzyste grupy. Pierwsza z nich – Egzotyka – kierowana jest do osób, którzy cenią sobie ciepły klimat, a także do miłośników niekonwencjonalnych sposobów na spędzenie nocy sylwestrowej. Zawiera ona bowiem propozycje wyjazdów do egzotycznych miejsc, tj. Tajlandia, Kuba i Wenezuela. W drugiej grupie, noszącej nazwę Europa, znalazły się wycieczki do europejskich stolic. To oferty dla tych, którzy chcą przywitać 2007 rok pod Wieżą Eiffla, na Moście Karola czy też pod Ostrą Bramą. I wreszcie trzecia grupa zatytułowana Na nartach obejmuje wiele wariantów spędzenia Sylwestra w górskich miejscowościach Francji, Włoch, Austrii, Czech, Słowacji i Polski. – Mamy nadzieję, że zarówno miłośnicy śniegu, jak i zwolennicy nietypowych wyjazdów znajdą u nas coś dla siebie – mówi Agnieszka Ziaja z portalu VTrip.pl

Oprócz wspomnianego wyżej pogrupowania ofert, serwis sylwester.vtrip.pl wyposażony został w dedykowaną wyszukiwarkę. Możliwe do wyboru propozycje wyjazdów ograniczają się jedynie do okresu sylwestrowego, co przekłada się zdecydowane na trafność wyników wyszukiwania. – Sądzimy, że to wygodne narzędzie pomoże użytkownikom VTrip.pl w wybraniu właściwej oferty. Podobne, kontekstowe wyszukiwarki zastosowaliśmy także w innych częściach naszego portalu i zauważyliśmy, że doskonale zdają one egzamin – dodaje Agnieszka Ziaja.

Serwis „sylwestrowy” dostępny jest pod adresem www.sylwester.vtrip.pl.

www.vtrip.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top