Zapraszamy na Netcamp Hardware

W imieniu Fundacji Netcamp zapraszamy w czwartek, 19 lutego, na pierwsze w tym roku inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Tym razem prelegenci wyjaśnią m.in. jak zbudować koparkę bitcoinów i czy jest to opłacalne?

Tak przedstawia się agenda spotkania:

Gra w nieznane – embedded game development – Marcin Mrowiński, brightONE

netcamp_logoProste zadanie – napisanie gry 3D. Utrudnienie – napisanie jej na system operacyjny czasu rzeczywistego używany w samolotach wojskowych i pasażerskich! Jak sobie poradzić z całkowicie nowym zagadnieniem w skali światowej?

Czy warto kopać bitcoiny? Przegląd technologi i jej przyszłość – Filip Pawczyński, Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Poznamy historię, obecną formę a także proces tworzenia urządzeń do potwierdzania transakcji w sieciach kryptowalutowych potocznie zwanych koparkami, najczęściej Bitcoin. Mówca postara się także przybliżyć w jaki sposób urządzenia pracują i dlaczego budzą tak duże emocje na rynku IT.

Bunt maszyn, czy bunt ludzi? Jak zachować wolność wobec rosnącej w siłę technologii? – Michał Wiśniewski, REC Global

Każdego dnia inżynierowie przesuwają granice niemożliwego. Trudno sobie wyobrazić, żeby rozwiązania przyszłości były ograniczone w jakikolwiek sposób. Siła otaczającej nas technologii coraz częściej staje się powodem do niepokoju. Powstaje pytanie – co z moją prywatnością? Czy rzeczywiście chcę, żeby maszyna decydowała za mnie? Pokazane zostanie, że trendem w rozwiązaniach M2M staje się dbałość o to, żeby użytkownik nie stawał więcej przed wyborem pomiędzy technologią a prywatnością

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest rejestracja na stronie rejestracja.netcamp.pl.

Spotkanie Netcamp odbędzie się klubie Hormon Cafe (ul. Monte Cassino 6). Głównym sponsorem wydarzenia jest firma brightONE, partnerem REC Global a mecenasem Miasto Szczecin. Nasza Redakcja jest patronem medialnym wydarzeń.

Organizatorzy planują też transmisję online na kanale YouTube gdzie dostępne są również nagrania z poprzednich wydarzeń. Po prezentacjach zapraszają na networking, branżowe rozmowy przy piwie i afterparty. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top