Zaprojektuj stronę, wygraj pracę

Agencja marketingu młodzieżowego Yoof w nietypowy sposób szuka projektantów do swojego zespołu. Najlepszych wyłoni konkurs „Wykręć stronę, że szczęka opada.” Główną nagrodą jest możliwość nawiązania stałej współpracy z agencją. Szczęśliwcy otrzymają również iPod Nano 2GB Silver firmy Apple.

Wyzwaniem jest stworzenie projektu layoutu strony głównej agencji Yoof – www.yoof.pl. Dowolna technika – rysunek, farby, ołówek, jakikolwiek program graficzny. Liczy się wyłącznie kreatywność i pomysł. Ze strony Yoof można ściągnąć kilka obowiązkowych elementów, jak logotyp agencji w różnych wersjach i formatach, działy jakie powinny znaleźć się na stronie, etc.

Konkurs skierowany jest przede wszystkim do młodych ludzi – uczniów i studentów.  Wpisuje się także w bliski agencji nurt User Generated Content. „Kreatywni, o świeżym spojrzeniu – z takimi ludźmi chcemy współpracować, bo to czym zajmujemy się na co dzień, skierowane jest właśnie do młodzieży. Chcemy współdziałać z młodymi ludźmi, prowadzić z nimi dialog i słuchać ich potrzeb.” – mówi Marta Godlewska, Head of Squad w agencji Yoof. „Takich inicjatyw będziemy mieli coraz więcej” – zapowiada.

Agencja Yoof działa na rynku usług marketingowych, których grupą docelową są młodzi ludzie. Podstawowa idea, jaka towarzyszy konsultantom to budowa relacji z młodzieżą i zachęcanie do współpracy.

Konkurs potrwa do końca miesiąca. Ostateczny termin przesyłania prac to 30 marca. Projekty należy wysyłać na adres [email protected]

www.yoof.pl 

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top