AMA prezydent: Barack Obama odpowiadał na pytania internautów

Prezydent Stanów Zjednoczonych, Barack Obama, wziął udział w tzw. AMA – Ask Me Anything, za pośrednictwem serwisu Reddit. Rozmowa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Serwis Reddit.com umożliwił internautom z całego świata zadanie dowolnego pytania prezydentowi USA, Barackowi Obamie. Odpowiadał on osobiście na pytania w AMA (ang. Ask Me Anything, Zapytaj mnie o cokolwiek). Na oficjalnych kontach w serwisach społecznościowych prezydenta, pojawiły się informacje weryfikujące tożsamość osoby, która odpowiadała na pytania. Akcja trwała godzinę.

AMA prezydent: Barack Obama odpowiadał na pytania internautów 1

Okazało się, że cała akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, przez co nastąpiło przeciążenie serwisu. Ustanowiono rekord, ponieważ w jednym momencie pytania próbowało zadać prezydentowi ponad 200 tys. osób, jak poinformował serwis. Niewielu internautom udało się rzeczywiście zadać pytanie Obamie.

W AMA Obamy pytano o wszystko, nie tylko o politykę, ale również o indywidualne preferencje prezydenta, np. o ulubionego koszykarza czy zamiłowanie do zwierząt. Wystąpienie prezydenta w AMA należy odbierać jako część kampanii wyborczej (Barack Obama ubiega się o reelekcję w tegorocznych wyborach).

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top