Zdjęcia przez Internet na real.pl

Opublikowano: 6 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W serwisie internetowym hipermarketów real została dodana nowa oferta. Każdy klient ma możliwość zamawiania poprzez Internet odbitek zdjęć, na podstawie przesłanych drogą internetową cyfrowych oryginałów. Oferta jest szczególnie atrakcyjna dla posiadaczy aparatów cyfrowych, którzy, pomimo nowoczesnego podejścia do życia, z sentymentem traktują zdjęcia w albumach. Zdjęcia można odebrać podczas zakupów w najbliższym hipermarkecie real,-

Oprócz odbitek zdjęć klienci hipermarketu real,- mogą również, za pośrednictwem strony real.pl, zamówić gadżety ze swoimi zdjęciami.

Strona hipermarketów real,- i cała jej koncepcja została stworzona i wdrożona przez discipline Media Group. Serwis jest odwiedzany przez ponad dwa tysiące internautów dziennie.

http://www.real.pl

Sylwester KozakZdjęcia przez Internet na real.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.