Jak zdobyć pieniądze na inwestycję i rozwój firmy?

W sytuacji, gdy potrzebne są pieniądze na rozwój firmy i różnego rodzaju inwestycje, warto zastanowić się nad skorzystaniem z kredytu bankowego lub pożyczki pozabankowej. Kredyty udzielane są na różne kwoty i mogą je otrzymać wyłącznie przedsiębiorcy mający zdolność kredytową. Pożyczkę można zdobyć znacznie łatwiej, ponieważ na rynku finansowym funkcjonuje wiele firm pożyczkowych, które konkurują między sobą o klientów. Przy niskich kwotach klienci nie są nawet sprawdzani w BIK, a pierwsze pożyczki często udzielane są za darmo.

Jak znaleźć tanią pożyczkę dla firmy?

Jak zdobyć pieniądze na inwestycję i rozwój firmy? 1Najprostszą metodą na znalezienie taniej pożyczki na inwestycje jest skorzystanie z porównywarki pożyczek na stronie https://pozyczkowy-portal.pl/pozyczki-ratalne/. W celu wyszukania optymalnej oferty należy za pomocą suwaków ustawić kwotę pożyczki oraz preferowany okres spłaty. Wyniki wyświetlane są od razu i zawierają takie informacje jak suma pożyczki, wysokość raty, całkowity koszt pożyczki oraz opinie klientów na temat danego parabanku.

Za pomocą porównywarki można też znaleźć pożyczki za darmo, z których mogą korzystać osoby, które po raz pierwszy zadłużają się w danej instytucji pozabankowej. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić, ponieważ oddaje się wyłącznie tę kwotę, która została pożyczona. Do pożyczki nie są doliczane żadne opłaty, pod warunkiem, że klient regularnie spłaca swoje zobowiązanie. Sprawdź również Pożyczki ratalne – na co należy zwrócić uwagę?

Jak zaciągnąć pożyczkę?

Zaciągnięcie pożyczki na rozwój i inwestycje jest bardzo proste. Wniosek można złożyć poprzez porównywarkę – nie trzeba wychodzić z domu. Konieczne jest wypełnienie formularza, w którym należy podać wszystkie wymagane dane, łącznie z numerem konta do przelewu oraz źródłem i kwotą zarobków. W celu weryfikacji najczęściej wymagane jest wykonanie przelewu na wskazane konto. Kwota przelewu weryfikacyjnego wynosi zwykle od 1 gr do 10 zł.

Cała procedura odbywa się przez internet, a po pozytywnej weryfikacji na podany adres mailowy wysyłana jest umowa pożyczki. Po jej podpisaniu i odesłaniu pieniądze są przelewane na firmowe konto.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top