ZdroweDzieciństwo.pl – nowy serwis dla rodziców

W styczniu 2006 został uruchomiony serwis internetowy – ZdroweDzieciństwo.pl. Wortal jest skierowany do wszystkich rodziców poszukujących informacji na temat zdrowia, właściwej opieki nad dzieckiem, porad jak wspierać rozwój intelektualny i emocjonalny dziecka oraz w jaki sposób budować z nim prawidłowe relacje.

Podstawową część serwisu ZdroweDzieciństwo.pl stanowią cztery działy grupujące artykuły wokół następujących tematów: Zdrowie dziecka; Rozwój dziecka; Zabawy edukacyjne; Porady ekspertów. Wszystkie sekcje są sukcesywnie wzbogacane o nowe opracowania. Wortal ZdroweDzieciństwo.pl tworzony jest przy współudziale lekarzy z dziedziny pediatrii i psychologii. Dzięki ich udziałowi serwis jest nie tylko bogatym, ale również rzetelnym źródłem wiedzy eksperckiej.

Serwis ZdroweDzieciństwo.pl to również interaktywna platforma komunikacyjna. ZdroweDzieciństwo.pl umożliwia bowiem aktywne uczestnictwo wszystkich użytkowników serwisu. Każda osoba może zadać pytanie ekspertowi, zarejestrować się i uczestniczyć w Forum dyskusyjnym. Po zalogowaniu istnieje również możliwość założenia własnego bloga, wysłania internetowej kartki do swoich znajomych czy zamówienia newslettera, zawierającego najświeższe informacje zamieszczane w serwisie. Twórcy serwisu przygotowali również ciekawe konkursy, których zwycięzcy otrzymują atrakcyjne nagrody.

O zdrowe dzieciństwo wszystkich dzieci troszczy się producent leku APAP dla Dzieci, który został partnerem serwisu ZdroweDzieciństwo.pl. APAP dla Dzieci angażując się w serwis ekspercki ma nadzieję, że wiedza w nim zawarta będzie służyła wielu rodzicom – sprawi, że dzieci będą zdrowsze i bardziej radosne, a budowanie wzajemnych relacji pomiędzy rodzicami i ich pociechami będzie dużo łatwiejsze. Wieloletnia obecność na rynku leku APAP dla Dzieci i zaufanie, którym jest obdarzony, zobowiązuje także do dzielenia się swoim doświadczeniem i roztaczania troski wokół wszystkich, a w szczególności tych najmłodszych, pacjentów – czego elementem jest udział w serwisie www.ZdroweDziecinstwo.pl

Serwis ZdroweDziecinstwo.pl powstał we współpracy z agencją interaktywną Engine (engine.pl). Grafika serwisu koresponduje bezpośrednio z jego tematyką, zaś przejrzysty układ menu i intuicyjna nawigacja po serwisie pozwolą każdemu użytkownikowi z łatwością znaleźć interesujące go informacje. Serwis oparty jest na autorskim systemie zarządzania treścią CMS WiseNet+ agencji Engine. Z poziomu CMS-a możliwe jest nie tylko zarządzanie zawartością stron, ale również konkursami, ankietą, newsletterem i innymi funkcjami serwisu.

http://www.zdrowedziecinstwo.pl

http://www.engine.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry