'Zdrowie' w Internecie

poradnikzdrowie.pl – pod tym adresem miesięcznik 'Zdrowie' (Wydawnictwo MURATOR) uruchomił własną stronę internetową. Jest to nowe przedsięwzięcie magazynu, które ma ułatwić kontakt z czytelnikami oraz redagowanie czasopisma zgodnie z ich potrzebami. Na stronie jest promowane 'Zdrowie' i inne publikacje autorstwa redakcji miesięcznika.

Witryna poradnikzdrowie.pl służy m.in. prezentacji bieżącego numeru 'Zdrowia'. Pokazana jest w niej okładka aktualnego wydania, spis treści i zapowiedzi artykułów. Redakcja umieściła także najciekawsze, całe teksty, publikowane w magazynie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Na stronie internetowej pojawiły się również prezentacje poradników z serii '100 pytań o zdrowie' oraz innych publikacji, opracowanych przez zespół 'Zdrowia'. Odwiedzający witrynę mogą zapoznać się z książką 'Po porodzie' – pierwszym w Polsce poradnikiem poświęconym w całości kobiecie, a nie pielęgnacji dziecka.

'Zdrowie', które chce odpowiadać oczekiwaniom czytelników, liczy, że nowe przedsięwzięcie pozwoli na lepszy i szybszy kontakt z nimi. Na powstałej stronie są prowadzone sondaże, których wyniki zostaną wykorzystane w artykułach przygotowywanych przez zespół magazynu. Poznaniu zainteresowań, opinii i preferencji czytelników ma również służyć forum oraz kontakt z redakcją za pomocą poczty elektronicznej. Dzięki witrynie 'Zdrowia' internauci wiedzą, jakie konkursy ogłoszono na łamach miesięcznika. W przyszłości na stronie poradnikzdrowie.pl planowane są własne, niezależne od magazynu konkursy. Ponadto redakcja zamierza uruchomić internetowe porady ekspertów, do których będzie można kierować pytania dotyczące problemów zdrowotnych. Chce także informować o ciekawych imprezach i wartościowych publikacjach o zdrowiu.

http://www.poradnikzdrowie.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry